KOÇ BURCUBOĞA BURCUİKİZLER BURCUYENGEÇ BURCUİKİZLER BURCUBAŞAK BURCUTERAZİ BURCUAKREP BURCUYAY BURCUOĞLAK BURCUKOVA BURCUBALIK BURCU
Atmaca rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Atmaca rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Atmaca manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Mar 14, 2011 | | Yorum yap

Rüyada atmaca görmek sizin ve yaptıklarınızın üzerinde şüpheler dolaştığını, hakkınızda gizlenen şeyler olduğunu simgeler.

Rüyada atmaca yakalamak, atmaca tutmak, atmaca yakaladığını, atmaca tuttuğunu görmek hayatınızın bazı alanlarında coşku eksikliği olduğunu gösterir.

Rüyada atmaca beslemek, atmaca sahibi olmak, gerçek yaşamınızda bazı şeylerin değiştiğini ancak sizin bu değişime uyum sağlamakta zorluk çektiğinizi ifade eder.

Atmaca ile avlanmak, atmacayla ava gitmek para meseselelerinin kafanızı çok meşgul ettiğini, parasal sorunlar nedeniyle yaşamınızdaki diğer konulara odaklanamadığınızı temsil eder.

Rüyada hasta atmaca, yaralı atmaca görmek uyanık hayatınızda çok endişe ettiğiniz bir konuda endişenizin yersiz olduğunu, aslında tamamen güvende olduğunuzu sembolize eder.

Ölü atmaca, ölmüş atmaca, atmaca ölüsü görmek yaşamınızdaki bazı geçici aksilikleri, hayatınızda bazı şeylerin tam oturmamış olduğunu ifade eder.

İpuçları atmaca rüya tabiri, atmaca rüya açıklaması, atmaca rüya anlamı, atmaca neye dekalet eder, atmaca ne anlama gelir, atmaca nedir, atmaca neyi gösterir, atmaca ne demektir, atmaca rüya yorumu, atmaca neyi işaret eder, atmaca rüya yorumu, atmaca ne demek

Kategori: A rüya tabirleri | Etiketler: , , , , , , , , , , , ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Atmaca rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Atmaca görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.
Burçların Özellikleri
KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Koç
BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ
Boğa
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
İkizler
YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Yengeç
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
Aslan
BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Başak
TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ
Terazi
AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ
Akrep
YAY BURCU ÖZELLİKLERİ
Yay
OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Oğlak
KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ
Kova
BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ
Balık