KOÇ BURCUBOĞA BURCUİKİZLER BURCUYENGEÇ BURCUİKİZLER BURCUBAŞAK BURCUTERAZİ BURCUAKREP BURCUYAY BURCUOĞLAK BURCUKOVA BURCUBALIK BURCU
Bir arkadaşım rüyasında hamile olduğumu görmüş rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Bir arkadaşım rüyasında hamile olduğumu görmüş rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Bir arkadaşım rüyasında hamile olduğumu görmüş manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Mar 29, 2013 | | 3 Yorum

Bir arkadaşım rüyasında hamile olduğumu görmüş

Merhaba,

Bir arkadaşım rüyasında hamile olduğumu ve bir kızımın olduğunu görmüş, 2 oğlum var, biri 3 yaşında diğeri 3 aylık. Dolayısıyla şu an 3. bir çocuk fikrimiz yok.

Arkadaşımın gördüğü rüyanın benim ve onun için anlamı ne olabilir? yorumlarsanız sevinirim.

Bu sayfadaki açıklamalar arkadaşım beni rüyasında hamile görmüş, rüyada birinin seni hamile görmesi, başkasının seni rüyasında hamile görmesi, rüyada arkadaşının seni hamile görmesi, ruyada bırının senı hamıle olarak gormesı, rüyada beni hamile görmüşler, rüyada başkası beni hamile olarak gördü, rüyada arkadaşım beni hamile görmüş, birinin beni hamile görmesi, başkasının beni rüyasında hamile görmesi hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: İnsanlar akrabalar | Etiketler:

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Bir arkadaşım rüyasında hamile olduğumu görmüş konusunda 3 yorum yapılmış

 1. Rüyaları genel olarak görene göre yorumlamak esastır ve arkadaşınızın rüyası, onun gerçek hayatında kişisel yönden olgunlaştığını, gelişme kaydettiğini temsil etmektedir.

  Rüyada hamile görmek kadınlar arasında sık görülen bir rüyadır ve hayatı nasıl algıladığınız hakkında bilgi verir, http://www.tr1.net/hamile/

 2. merhaba ben irem.iki yıllık evliyim çocuk beklemiyorum,farklı yerlerden birbirlerini tanımayan 4 arkadaşım rüyalarında beni hamile olarak görmüşler,bende çok merak ediyorum sınava hazırlanıyorum bunun sonucu hakkında olabilir diye düşünüyorum.bilgilendirirseniz çok sevinirim.

  1. İrem merhaba,

   Rüyalar genellikle görene göre yorumlanır, ancak bazen görülen kişi hakkında da bilgi verebilir.

   Birden fazla kişinin sizi hamile olarak görmesi açıklamanın sizin hakkınızda olma ihtimalini güçlendirmekte ve sizin yeni bir başlangıca adım atacağınızı yada bir projeye başlayacağınızı temsil edebilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Bir arkadaşım rüyasında hamile olduğumu görmüş rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Bir arkadaşım rüyasında hamile olduğumu görmüş görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.
Burçların Özellikleri
KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Koç
BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ
Boğa
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
İkizler
YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Yengeç
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
Aslan
BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Başak
TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ
Terazi
AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ
Akrep
YAY BURCU ÖZELLİKLERİ
Yay
OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Oğlak
KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ
Kova
BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ
Balık