Bir arkadaşım rüyasında hamile olduğumu görmüş

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 29 Mart 2013

Bir arkadaşım rüyasında hamile olduğumu görmüş

Merhaba,

Bir arkadaşım rüyasında hamile olduğumu ve bir kızımın olduğunu görmüş, 2 oğlum var, biri 3 yaşında diğeri 3 aylık. Dolayısıyla şu an 3. bir çocuk fikrimiz yok.

Arkadaşımın gördüğü rüyanın benim ve onun için anlamı ne olabilir? yorumlarsanız sevinirim.


Bir arkadaşım rüyasında hamile olduğumu görmüş konusunda 4 yorum yapılmış

 1. yorumcu diyor ki:

  Rüyaları genel olarak görene göre yorumlamak esastır ve arkadaşınızın rüyası, onun gerçek hayatında kişisel yönden olgunlaştığını, gelişme kaydettiğini temsil etmektedir.

  Rüyada hamile görmek kadınlar arasında sık görülen bir rüyadır ve hayatı nasıl algıladığınız hakkında bilgi verir, http://www.tr1.net/hamile/

 2. irem diyor ki:

  merhaba ben irem.iki yıllık evliyim çocuk beklemiyorum,farklı yerlerden birbirlerini tanımayan 4 arkadaşım rüyalarında beni hamile olarak görmüşler,bende çok merak ediyorum sınava hazırlanıyorum bunun sonucu hakkında olabilir diye düşünüyorum.bilgilendirirseniz çok sevinirim.

  • yorumcu diyor ki:

   İrem merhaba,

   Rüyalar genellikle görene göre yorumlanır, ancak bazen görülen kişi hakkında da bilgi verebilir.

   Birden fazla kişinin sizi hamile olarak görmesi açıklamanın sizin hakkınızda olma ihtimalini güçlendirmekte ve sizin yeni bir başlangıca adım atacağınızı yada bir projeye başlayacağınızı temsil edebilir.

 3. emine diyor ki:

  3 arkadaşım da beni rüyasında hamile görmüşler, bunlar ne anlama geliyor olabilir.

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Bir arkadaşım rüyasında hamile olduğumu görmüş rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Bir arkadaşım rüyasında hamile olduğumu görmüş görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.