Bok

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 30 Ocak 2009

RÜYADA BOK GÖRMEK, DIŞKI, KAKA
Rüyada bok görmek sık görülen bir rüya çeşididir. Genellikle insanın günlük hayatında sıkıntılı, stresli olduğu dönemlerde çok sık görülür ve evrensel bir rüyadır.

* Bazı büyük yorumculara göre rüyada bok görmek çok iyi bir rüyadır, bolluk, rahatlama, sağlıklı olma demektir

* Diğer grup yorumculara göre rüyalarda bok görmek görmek hastalık, insanlardan çıkar sağlamak, haram mal olarak yorumlanmaktadır

Rüyada pislik görmek, pislikle oynamak, haram yoldan elinize mal veya para geçecegine işaret eder.

Ruyada at boku görmek, at pisliği, kisa bir yolculuga çıkacagınıza işaret eder.

Rüyada kuş boku görmek, kuş pisliği bir haber alacağınıza delalet eder.

Kuş pislemesi, Rüyada bir kuşun üzerine pislediğini görmek bir kısmetin habercisidir.

Boka basmak, Boka bastığını, pisliğin bir yerine bulaştığını görmek, manasız ve faydasız islerle zaman harcadığınıza delalet eder.

Rüyada çocuk boku görmek, kaka görmek hayat boyu sürecek bir sağlığa işarettir.

Rüyada bok yemek, bok yediğini görmek gereksiz ve yararsız işlerle uğraştığına işarettir.

Ruyada hayvan boku görmek, hayvan dışkısı, hayvan pisliği yemek, pislik yediğini görmek hasta ise hastalıktan kurtulmaya, borcu varsa borçtan kurtulmaya işarettir.

Ruyada insan pisliği görmek, insan boku iş hayatında itibarınızın artacağını temsil eder.

Rüyada bok ile oynamak, kendi boku ile oynadığını, kendi bokunu yediğini görmek ukala, kendini beğenmiş, çevresinin düşüncelerine önem vermeyen bir tabiatınız olduğunu ve bu özelliğinizle geçmişte çok hatalar yaptığınızı ifade eder.

Ruyada tuvalet görmek erkek için itibar ve kazancın artmasına, kadın için uzun ve sağlıklı bir yaşama işaret eder.

Ruyada büyük abdest görmek erkek için iş hayatıyla ilgili bir yeniliğe işarettir.

Bok; dışkı, insan dışkısı veya hayvan dışkısı, kaka anlamındadır.


Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Bok rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Bok görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.