çatısız ev

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 26 Ocak 2011

Rüyada çatısı olmayan bir ev, çatısız ev görmek yaşamınızın temel özelliklerinde bir eksikliği, bütünlüğün sağlanamadığını simgeler.

Böyle bir rüya görüldüğünde yaşamınızın öz eleştirisini yapıp, durmunuzu gözden geçirmelisiniz.

Rüyada ev konusunda daha detaylı bilgiyi ev rüya tabiri sayfasında inceleyebilirsiniz.

İpuçları: çatısız ev rüya tabiri ne anlama gelir, çatısız ev rüya yorumu neye delalet eder, çatısız ev rüya meali ne demek, çatısız ev rüya açıklaması neyi işaret eder, neyi gösterir, ne demektir, anlamı ne

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; çatısız ev rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. çatısız ev görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.