Cinsiyet değiştirmek rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Cinsiyet değiştirmek rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Cinsiyet değiştirmek manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Oca 13, 2012 | | Yorum yap

Rüyada cinsiyet değiştirmek, cinsiyet değiştirdiğini görmek gerçek yaşamınızda hem çevrenizdekilerin hemde kendinizin hoşlanmadığınız, sizi rahatsız eden bazı yönlerinizi düzeltmeniz gerektiğini ifade eder.

Rüyada cinsiyet değiştirmiş birini görmek çevrenizdeki bazıları hakkında karışık şeyler hissettiğinizi simgeler.

Bu sayfadaki açıklamalar ruyada cinsiyet değiştir dusuncesi, rüyada cinsiyet değiştiren birini görmek, rüyada cinsiyet değiştirmek, rüyada cinsiyet değiştirmiş birini görmek hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: Yetişkin rüyaları | Etiketler: ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Cinsiyet değiştirmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Cinsiyet değiştirmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.