Emir ismi

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 13 Temmuz 2011

EMİR isminin anlamı Bir kavmin başı, Peygamber soyundan, Kumandan demektir.

Rüyada Emir ismini duymak, Emir olarak çagrıldığını görmek, Umut verici bir haberin çok yakında gelecegine işarettir.

İpuçları: başbuğ, çar, firavun, hakan, hükümdar, hünkar, ilhan, imparator, kağan, kavmin başı, kral, Kumandan, melik, mihrace, mikado, padişah, Peygamber soyundan, prens, raca, şah, şeyh, sultan

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Emir ismi rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Emir ismi görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.