KOÇ BURCUBOĞA BURCUİKİZLER BURCUYENGEÇ BURCUİKİZLER BURCUBAŞAK BURCUTERAZİ BURCUAKREP BURCUYAY BURCUOĞLAK BURCUKOVA BURCUBALIK BURCU
Erkek çocuk rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Erkek çocuk rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Erkek çocuk manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Eyl 26, 2008 | | 1 Yorum

Rüyada erkek çocuk görmek, güvenilir dostlara malik bulunduğunuza ve bütün hareketlerinizin herkes tarafından saygı ile karşılandığına işarettir.

Rüyada erkek çocuk sevmek, çevrenizde güvenebileceğiniz dostlara sahip olduğunuzu ve çevrenizde saygı göreceğinize yorulur.

Rüyada oğlan çocuk görmek, bol kazanç müjdesi, müjdeye isarettir.

Erkek çocuk doğurmak, Rüyada bir oğlan doğurduğunu gören kimse, sevinir, hasta ise şifaya kavuşur.

Erkek çocuk gezdirmek Rüyada küçük bir oğlan çocuğunu sırtına alıp, gezdirdiğini gören kimse, uzaktaki bir yakınının iyi haberini alır

Hamile kadın rüyada bir erkek çocuk doğurduğunu görse, o kadın kızla müjdelenir. Kız dogurdugunu görürse oglan çocugu ile müjdelenir.

Rüyada buluğ çağına gelmiş çocugu görmek, izzet ve kuvvete isarettir.

Kuran okumayı bilen bir kimsenin rüyada okula giden bir çocugu olduğunu görmesi, günahindan tevbe etmesine isarettir.

Bazi tabirciler, rüyada evlenmeksizin küçük bir çocugu oldugunu gören kimsenin, dünyada erisecegi ilerlemeye, sıhhat, emniyet ve izzete isarettir derler.

Küçük çocuklar, küçük sevinçlere isarettir.

Kucağında bağırıp çağıran bir çocugun bulundugunu görmek musiki konusunda yetenekli olduğuna işarettir.

Bu sayfadaki açıklamalar bekar bir bayan erkek çoçuk görse neye yorumlanır, rüyada erkek bebek gezdirdiğini görmek, rüyada erkek çocuk sevmek, rüyada buluğ çağında erkek görmek, rüyada çocuk gezdirmek, ruyada erkek cocuj gezdirmek, ruyada erkek cocuk gezdirmek ne demek, rüyada iki tane oğlan çocuğunu görmek ne demek, rüyada küçük çocuğu gezdirmek hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: E rüya tabirleri | Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Erkek çocuk konusunda 1 yorum yapılmış

  1. Rüyamda 4-5 yaşlarında 2 erkek çocuğu gördüm. Biraz atışıyorlardı. Sonrasında aralarında sanırım 1 yada 2 yaş fark var büyük olan küçüğü sırtından bıçaklıyordu. Küçük yere yığılıp kalıyordu ve büyük olan şoka giriyor başında bekliyordu.
    Bende oradan şokta bir biçimde gidiyordum annemi görüyordum ama konuşamıyordum sanırım dilim tutulmuştu. Anneme bir şeyler anlatamayınca olay yerine tekrar gidiyordum annemde peşimden geliyordu. Ambullansı falan arıyorduk. Peki bu rüya neye işaret?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Erkek çocuk rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Erkek çocuk görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.
Burçların Özellikleri
KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Koç
BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ
Boğa
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
İkizler
YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Yengeç
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
Aslan
BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Başak
TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ
Terazi
AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ
Akrep
YAY BURCU ÖZELLİKLERİ
Yay
OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Oğlak
KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ
Kova
BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ
Balık