iş makinesi

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 09 Şubat 2012

Rüyada iş makinesi, iş makineleri görmek içinizdeki enerji, büyüme ve gelişme azmi ve kendine güven konusunda sahip olduğunuz ilerlemeyi kaydeder.

Rüyada iş makinesı kullanmak, iş makinesi kullandığını görmek zihniniz ve vücudunuzu daha iyi kullanmak için onlara iyi bakmanız, zihninizin yada vücudunuzun bazı yönlerini daha geliştirmeniz gerektiğini ifade eder.

Rüyada çalışan iş makineleri seyretmek, iş makinesi seyrettiğini görmek gerçek yaşamınızda kendinizi çaresi hissettiğinizi yada bir zorbalıkla ile karşı karşıya olduğunuzu temsil eder.

Rüyanda iş makinesi almak, iş makinesi satın aldığını görmek hayatta kendinizi hedeflerinizden uzaklaşmış hissettiğinizi ve ne istediğinizi sorgulamaya başladığınızı yada bir proje hakkında kendinizi dışarı itilmiş, dışlanmış hissettiğinizi işaret eder.

Çalışmayan, bozuk, arızalı iş makinesi yaşamınızı yeniden düzenlemenizi ve hayatınızdaki karmaşayı temizlemek gerektiğini simgeler.

Hurda iş makineleri uyanık hayatınızda eski yöntemleri kullanmaya ısrarla devam etmek istediğini ancak bunun size devamlı zarar getirdiğini sembolize eder.

İş makinesi tamir etmek, onarmak, tamir ettiğini, onardığını görmek zihninizdeki bazı saplantıları söküp atmanız, zihinsel fonksiyonlarınızı netleştirmeniz gerektiğini anlatır.

Kaza yapmış iş makinesi görmek vücudunuza iyi bakmadığınızı, onu hor kullandığınızı simgeler.

İş makinesi ile kaza yapmak, kaza yaptığını görmek yeteri kadar düşünmeden aldığınız bir karar sebebiyle başınızın ağrıdğını yada ağrıyacağını simgeler.

Rüyada görülen tüm inşaat makineleri, inşaat ekipmanları, Grayder, Dozer, Kepçe, Hafriyat kamyonları, Kazıcı Yükleyici, Lastikli Yükleyiciler, Paletli Yükleyiciler, Kırıcılar, Kompresörler, Kurtarıcı, Çekici, Ekskavatör, Silindirler, Şap Makinası, Şap Pompası, Asfalt makinesi, Alçı makinesi, Sıva Makinesı, teleskopik direk , çiroz ve benzeri aletlerin rüya yorumu benzer anlamlar taşır.

Not Türkçemizde maalesef makine yerine hatalı olarak makina, makinası, makinalar, makinaları kullanımı çok yaygındır. Doğrusu MAKİNE olmalıdır.

Rüyada iş makinesi teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh haliniz, yaşınız, cinsiyetiniz, eğitim ve sosyal durumunuz, rüyayı gördüğünüz zaman, gerçek yaşamınızdaki kaygılar ve sevinçler ile rüyadaki diğer tüm unsurlar bu unsurların rengi, durumu, miktarı, nitelikleri birlikte değerlendirilmeli ve mümkün olabildiği kadar konuya pozitif yaklaşarak açıklama yapılmalıdır.

Bu sayfada iş makinası kelimesi hakkında verilen özet bilgi ile rüyanızdaki öteki faktörleri bir arada ele alıp, yorumunuzu tamamlamanız gerekmektedir. Görülen her rüyanın mesaj vermesini beklemeyiniz. Rüyalar daima geleceğe yönelik bilgi vermezler, bazan geçmişin bir yansıması, muhasebesi olabileceği gibi bazanda günlük yaşamda kafanıza takılan bir sorunun değerlemesi olabilir. Ancak bazı durumlarda kısacık bir rüya çok derin anlamlar taşıyabilir ve bunları tanımlamak güçtür. Her zaman için rüyaları yorumlarken olumlu düşünmelisiniz.

iş makinesi görmek rüyası tabiri, yorumu, izahı deneyim, araştırma, doğru bilgilere ulaşmayı gerektiren iştir. Çözemediğiniz rüyalarınızı bize yazabilirsiniz.


Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; iş makinesi rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. iş makinesi görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.