KOÇ BURCUBOĞA BURCUİKİZLER BURCUYENGEÇ BURCUİKİZLER BURCUBAŞAK BURCUTERAZİ BURCUAKREP BURCUYAY BURCUOĞLAK BURCUKOVA BURCUBALIK BURCU
istihare rüyası küp şeker görmek rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda istihare rüyası küp şeker görmek rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda istihare rüyası küp şeker görmek manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Kas 19, 2012 | | 4 Yorum

istihare rüyası küp şeker görmek

Aslı

Ben boşandığım eşim için istihareye yattım. İlk gün eşimin annesinin evi ile evinin yanındaki evle beraber beyaz alçılı bir tavanla birleştiğini gördüm. Ayrıca eşimin beni alaca karanlıkta terk edip gittiğini gördüm.

İkinci gecede ise bir kase ve yanında bulunan bazıları hafif sarımsı, bazıları beyaz olan küp şekerler gördüm. Kaseye sarımsı olan şekerleri en alta yerleştirdim beyaz olanları da üstüne yerleştirdim.

7 gece yattım, fakat her gün ayırt edemediğim rüyalar gördüm.

Son gece siyah bir araba gördüm. Arabanın arka tekerlekleri uçurumdaydı. Çevrede çok kalabalık vardı. Arabayı nasıl uçuruma düşürmeden kurtarabiliriz telaşındalardı. Nasıl oldu bilemiyorum ama bir anda kızımla kendimi arabanın düzeltilmiş bir biçimde içerisinde buldum kendimi. Arabanın içinin koltukları açık krem rengiydi. Üçlü koltuk önde tekliler arkada idi.

Ben yorumlayamadım gördüklerimi. Yardımcı olursanız sevinirim. Allah razı olsun sizden

Bu sayfadaki açıklamalar istarede ŞEKER GÖRMEK, rüyada bembeyaz küp şeker hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: Yemek içecek | Etiketler: , , , , ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

istihare rüyası küp şeker görmek konusunda 4 yorum yapılmış

  1. Aslı merhaba,

    Bu konularda tüm dostlarımızın mutlaka istihare sayfasını okumasını rica ediyorum.

    Rüyalarınızı ayrı ayrı yorumlamaya kalkarsak istihare anlamından uzaklaşmış oluruz. Boşandığınız eşiniz hakkında ne diye istihare yaptığınız önemli: onun durumunu merak etmek, yeniden bir araya gelmek ve benzeri.

    İstek tek ve net olursa doğru yorum yapılabilir. Cevabınıza göre daha ayrıntılı çalışma yapılabilir.

    1. Onunla tekrar biraraya gelmek için istihareye yattım.Lütfen yorumlayın birşeyler söyleyin.Rica ediyorum beni cevapsız bırakmayın.İlginize teşekkür ederim.

  2. Arkadasım benim yerime hacet namazı yaptı ve ilk yaptıgı gün bişey cıkmadı bir kac gün tekrar denedi kuyu cıktı ben de korktum kuyu nedir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; istihare rüyası küp şeker görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. istihare rüyası küp şeker görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.
Burçların Özellikleri
KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Koç
BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ
Boğa
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
İkizler
YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Yengeç
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
Aslan
BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Başak
TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ
Terazi
AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ
Akrep
YAY BURCU ÖZELLİKLERİ
Yay
OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Oğlak
KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ
Kova
BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ
Balık