İstiharede atanacağı yeri görmek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 04 Kasım 2013

İstiharede atanacağı yeri görmek

Merhabalar, ben dün istihareye yattım kpss sınavı için kendim hemşireyim, henüz okuyorum, “kpss’de atanabilecek miyim, atanırsam nereye atanacağım” diye yattım ve bu rüyayı gördüm . Atanacakmıyım hangi ile gideceğim diye rüyamda tam olarak gideceğim yeri gördüm ama hatırlamıyorum, sadece hastanede çalışıyordum ve bana bazıları diyordu ki “sen çay üretilen memlekete gideceksin”.

Rüyamda hep gülüyordum, bunun bir anlamı var mı? “çay memleketine gideceksin, orada hep çaylar üretiliyor” dediler, yani sizce anlamı nedir bu rüyanın

Takma isim : dadaş
Yaşınız : 20
Cinsiyetiniz : Erkek
Medeni durum : Nişanlı – sözlü
Ruh haliniz : normal
Anahtar kelime : kpss sınavı, atanmak, hastanede çalışmak


İstiharede atanacağı yeri görmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Atanacağınız yeri görmeniz, iş başında çalışıyor olmanız yaşamınızda olumlu gelişmeler olacağını, evliği düşünüyorsanız bunun yakında gerçekleşeceğini işaret eder.

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; İstiharede atanacağı yeri görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. İstiharede atanacağı yeri görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.