Kalp krizi

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 17 Ağustos 2011

Rüyada kalp krizi görmek gerçek yaşamdaki bazı manevi sıkıntıları işaret eder.

Rüyada kalp krizi geçirmek, kalp krizi geçirdiğini görmek günlük hayatınızda sizi sıkan bazı sorunlar olduğunu olduğunu işaret eder.

Kalp krizinden ölmek, kalp krizinden öldüğünü görmek yaşamınızda sizi rahatsız eden sorunlarla yanlış mücadele ettiğini, sonuç alamayacağınızı, böyle devam ederseniz bu sorunları aşamayacağınızı simgeler.

Kalp krizi sonucu ölmemek, kalp krizini atlatmak sizi etkileyen sıkıntılardan yakında kurtulacağınızı ifade eder

Kalp krizi geçiren birini görmek çevrenizdeki birilerini üzdüğünüz, kırdığınız veya ona / onlara bazı sıkıntılar yaşattığınızı belirtir.


Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Kalp krizi rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Kalp krizi görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.