Kapanmak

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 30 Ekim 2009

Kapanmak kelimesi, giyim kuşamında kapanmak, kapalı giyinmek, tesettür, tesettüre girmek anlamındadır.

Rüyada giydiğiniz kıyafet günlük, gerçek yaşamınızda en yakınınızdaki kişlerin sizi nasıl görmek istedikleriyle ilgilidir. Örneğin bekar bir insan için anne babası kardeşlerinin beklentisi, flört yapan biri için arkadaşı, evli biri için eşi ve çocukları ve benzeri.

Rüyada kapanmak, kapandığını, tesettüre girdiğini görmek yakın çevreniz tarafından böyle giyinmeniz yönünde bir beklentileri olduğunu düşündüğünüzü ifade eder.

Rüyanızda kapandığınızı
ve bundan mutluluk duyduğunuzu görürseniz bu yaşamınızda bazı değişiklikler olacağını simgeler.

Eğer rüyanızda istemeden kapanıyorsanız bu sizin iki yüzlülüğünüzü gösterir.

İpuçları tesettur rüya tabiri, tesettur rüya açıklaması, tesettur rüya anlamı, tesettur neye delalet eder, tesettur ne manaya gelir, tesettur görmenin anlamı, tesettur neyi gösterir, tesettur ne demektir, tesettur rüya yorumu, tesettur neyi işaret eder


Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Kapanmak rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Kapanmak görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.