KOÇ BURCUBOĞA BURCUİKİZLER BURCUYENGEÇ BURCUİKİZLER BURCUBAŞAK BURCUTERAZİ BURCUAKREP BURCUYAY BURCUOĞLAK BURCUKOVA BURCUBALIK BURCU
Kapanmak rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Kapanmak rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Kapanmak manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Eki 30, 2009 | | Yorum yap

Kapanmak kelimesi, giyim kuşamında kapanmak, kapalı giyinmek, tesettür, tesettüre girmek anlamındadır.

Rüyada giydiğiniz kıyafet günlük, gerçek yaşamınızda en yakınınızdaki kişlerin sizi nasıl görmek istedikleriyle ilgilidir. Örneğin bekar bir insan için anne babası kardeşlerinin beklentisi, flört yapan biri için arkadaşı, evli biri için eşi ve çocukları ve benzeri.

Rüyada kapanmak, kapandığını, tesettüre girdiğini görmek yakın çevreniz tarafından böyle giyinmeniz yönünde bir beklentileri olduğunu düşündüğünüzü ifade eder.

Rüyanızda kapandığınızı
ve bundan mutluluk duyduğunuzu görürseniz bu yaşamınızda bazı değişiklikler olacağını simgeler.

Eğer rüyanızda istemeden kapanıyorsanız bu sizin iki yüzlülüğünüzü gösterir.

İpuçları tesettur rüya tabiri, tesettur rüya açıklaması, tesettur rüya anlamı, tesettur neye delalet eder, tesettur ne manaya gelir, tesettur görmenin anlamı, tesettur neyi gösterir, tesettur ne demektir, tesettur rüya yorumu, tesettur neyi işaret eder

Bu sayfadaki açıklamalar rüyada kapandıgını görmek, rüyada kapanmak ne demek, kuran qormek, RÜYADAKAPANMAK, ruyadakapali giyinmek, ruyada turbana girmek, Rüyada tesettüre girmek, RÜYADA KAPANMAK GÖRMEK, rüyada kapanmak, ruyada kapandigini gormek ne demek hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: K rüya tabirleri | Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Kapanmak rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Kapanmak görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.
Burçların Özellikleri
KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Koç
BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ
Boğa
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
İkizler
YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Yengeç
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
Aslan
BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Başak
TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ
Terazi
AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ
Akrep
YAY BURCU ÖZELLİKLERİ
Yay
OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Oğlak
KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ
Kova
BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ
Balık