Kapı

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 26 Aralık 2009

Rüyada kapı görmek gerçek yaşamda karşınıza çıkacak fırsatlar ve imkanlar ile sizin bunlara tepkiniz konusunda mesajlar verir. Rüyada kapılar, fiziksel duruma göre detaylı olarak açıklanır.

Bir kapıdan girmek, kapıdan geçmek, kapıdan girdiğini, kapıdan geçtiğini görmek Yaşamda size sunulacak yeni fırsatları simgeler, hayatınızda yeni bir aşamaya girdiğinizi gösterir

Rüyada içeriye açılan kapı görmek kendini tanıma arzunuzu simgeler

Rüyada dışarıya açılan kapı görmek yeni insanlarla tanışma, çevreyi öğrenme dileğinizi gösterir

Kapalı kapı görmek kendinizi diğer insanlardan soyutladığınızı, iletişim sorunları yaşadığınızı gösterir

Rüyada kapının arkasından ışık geldiğini görmek yeni fikirleri kabul ettiğinizi sembolize eder

Rüyada kilitli kapı görmek Bir şey ya da bir kimse ilerlemenizi engelliyor anlamını taşır.

Rüyada kapı kilitlemek, bir kapıyı kilitlediğini görmek Başkalarına kendinizi kapatacağınızı göstermektedir

Rüyada kapı kapatmak, kapı kapattığını görmek cinsel sırları ya da cinsel faaliyetler konusunu temsil eder

Burada anılan ev kapısı, bina kapısı, ofis kapısı anlamındadır.

İpuçları bina kapısı, çelik kapı, demir kapı, dışarı açılan kapı, döner kapı, ev kapısı, içeriye açılan kapı, Kapalı kapı, kapı kapatmak, kapı kapattığını, kapı kilitleme, kapıdan geçmek, kapının arkasında ışık, kilitli kapı, tahta kapı, kapı görmek rüya tabiri, kapı görmek rüya açıklaması, kapı görmek rüya anlamı, kapı görmek neye delalet eder, kapı görmek ne anlama gelir, kapı görmek nedir, kapı görmek neyi gösterir, kapı ne demektir, kapı görmek rüya yorumu, kapı görmek neyi işaret eder, kapı görmek rüya yorumu, kapı görmek ne demek


Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Kapı rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Kapı görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.