Kazada kolunun koptuğunu görmek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 20 Kasım 2012

Kazada kolunun koptuğunu görmek

MERHABALAR
rüyamda motorla teyzemi bir yerden bir yere götürürken bir bayan otomobil sürücüsüyle çarpışıp kaza yapıyorum kollarım ve bacaklarım kopuyo ben kol ve bacaklarımın koptuğunu iyileştikten anlamıyorum.

annem anlatıyor olanları kol ve bacaklarımın kopup tekrar dikildiğini.
rüya mı yorumlarsanız çok mutlu olurum. şimdiden teşekkür ederim

fatoş


Kazada kolunun koptuğunu görmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Rüyanız, ilk bakışta görüldüğü kadar korkunç değildir ve Kazada kan görmemek, kan çıkmaması şartıyla rüyada trafik kazası görülmesi iyiye yorumlanır, hayatınızda olumlu yönde yenilikler olacak demektir

    Kaza geçirmek, kaza yapmak, rüyada araba kazasi geçirdiğini görmek kişinin yaşamı değişir, yeni bir iş, yeni bir mevki veya yeni bir çevrede yaşamaya başlayacağının habercisidir.

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Kazada kolunun koptuğunu görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Kazada kolunun koptuğunu görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.