Kazan

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 02 Şubat 2009

Rüyada kazan görmek yakın zamanda bazı değişiklikler yaşayacağınıza işaret eder. Bazı manevi güçler kazanacağınızı gösterir.

Rüyada isli kazan görmek Hırıstiyan biri ile evlenmeye yorumlanır.

Rüyada boş kazan İşlerin durgunluğuna işarettir.

Rüyada dolu kazan İşlerin çoğalacağına yorumlanır.

Rüyada kaynayan kazan görmek Amaçlarınıza ulaşacağınıza muradınıza ereceğinize yorumlanır

Rüyada kazanlar Varlıklı kimseye, zor ve çetin işleri halleden himmet sahibi insana, yönetici ile halk arasında vasıta olan kimseye ya da Polise, Kacancı uzun ömre delalet eder.
Rüyada kazan görmek, o evin sahibine ve eşine isarettir.

Kazanda tatli veya güzel yemeklerden biri oldugunu görmek, ev sahibi hanımın hayırlı ve menfaatli olduguna;

Rüyada kazan içinde acı veya fena bir sey görmek, ev sahibinin fena huylu ve hayırsız biri olduguna delalet eder.

Rüyasında bir kazanda yemek pisirdigini görmek, güç ve zor isleri basaran bir hizmetçi veya memurla da tabir edilir.

Rüyada kazancı görmek uzun bir ömre delalet eder.

Bir baska rivayete görede: Rüyada kazan görmek, Hiristiyan neslinden ev islerini yürüten ve durumlari ile ilgilenen bir kimsedir.
Eger kazan bakırdan ise, o kimse Yahudi neslinin en kuvvetli ve zenginlerindendir. Onun zenginligi ise, kazan içinde pisen seyin miktarı ve nevine göredir.


Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Kazan rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Kazan görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.