Masa

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 26 Eylül 2008

Rüyada Masa görmek Plan, Proje, Toplantı, Fırsat anlamlarını simgeler.

Toplantı masası görmek Kişisel çabalarınıza bir zemin hazırlamakta olduğunuzu ifade eder.

Rüyada Yuvarlak Masa görmek, Herkes için eşitlik, paylaşım, işbirliği, eşit haklar ve fırsatlar anlamını taşır.

Kare masa görmek Dürüstlük, Sadakat ve Mertlik simgeler.

Dikdörtgen masa Sağlık sorunları ile ilgili endişeleri sembolize eder.

Rüyada yemek masası görmek Yakında hiç ummadığınız bir şekilde şansınız açılacak demektir

İçi yemeklerle dolu tabakların bulunduğu masa görmek zenginliğe, mutluluğa ve huzura işarettir.

Rüyada boş masa görmek geçici bir süre para sıkıntısı çekeceğinize işaret eder

Rüyada masanın devrilmesi işlerin istediğiniz yönde gitmeyecğini gösteren bir işaret olabilir.

Rüyada masanın ayağının kırılması ani bir olumsuz gelişme haberi almaya işaret edebilir.

İpuçları boş masa, büfe, büro, Dikdörtgen masa, dolu masa, Kare masa, kürsü, masa ayağı, masa devrilmesi, rahle, sehpa, sıra, sofra, tezgah, Toplantı masası, yazıhane, yemek masası, Yuvarlak Masa, masa rüya tabiri, masa rüya açıklaması, masa rüya anlamı, masa neye delalet eder, masa ne manaya gelir, masa görmenin anlamı, masa neyi gösterir, masa ne demektir, masa rüya yorumu, masa neyi işaret eder


Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Masa rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Masa görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.