Medcezir

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 07 Ocak 2010

Rüyada medcezir görmek ihtiyaçlarınızdan kaynaklanan ezici bir duygusal sorunu temsil eder. Bu durum uzun süre bastırılmış veya olumsuz duyguları içinizde tutmanızdan kaynaklanabilir.

Alternatif olarak med cezir açıklığa, eski inançlarınızdan uzaklaştığınızı simgeler. Eğer uzakta medcezir oluyorsa bu yeni bir yerde yeni bir başlangıç yapmak için hazırsınız anlamına gelir.


Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Medcezir rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Medcezir görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.