Patik

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 18 Ekim 2009

Patik genellikle örmeden bebek ayakkabısı

Rüyada patik, bebek ayakkabısı görmek saflık, masumiyet, güvenlik açığı, hassasiyet ve aşk için arzu isteğinizi sembolize eder.

Eğer şu anda bebek sahibi olmayı düşünüyorsanız bu rüya ayaklarınızı yere basmaya uyarıdır, bebek sahibi olmak çok sevindirici olduğu kadar bir o kadarda sorumluluk gerektiren bir konudur.


Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Patik rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Patik görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.