Rahmetli anneyi rüyada görmek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 20 Ocak 2013

Rahmetli anneyi rüyada görmek

Merhaba,

19/12/2012 tarihinde Annemi beyin damarlarında tıkanıklık sebebiyle kaybettim.

Dün gece rüyamda annemi görüyorum yatarken, kardeşlerim hemen yanımda, aramızda uzun bir koridor var birbirimize bakıyoruz, tam ona doğru yürümek isterken genç bir erkek yolumuza çıkıyor ve bizi durduruyor, “korkmayın artık annenizin sağ gözü görüyor” diyor, ve bizi geri gönderiyor. Biz bunu duyunca seviniyoruz ama buruk bir şekilde geri dönüyoruz.

Yorumlar için teşekkürler

Saygılarımla


Rahmetli anneyi rüyada görmek konusunda 3 yorum yapılmış

 1. yorumcu diyor ki:

  Sizin rüyanız da yorumlanmayan, sevdiğini kaybetme rüyasıdır.

  Sevdiklerini kaybeden insanlar sık sık onları rüyalarında görürler. Bu acı ve özlemin ifadesidir. Sonra bu rüyalar seyrekleşir ve anlam kazanmaya başlarlar.

 2. nazik naz demir diyor ki:

  kuçuk kızımı soğuktan korumaya çalışıyordum bagrıma basarak ustunu kapatıyordum hasta olur diye koruyordum

 3. nazik naz demir diyor ki:

  arabadaydım çöp taşıyan arabadan bir anne sakat bebegini indiriyordu, onu görup cigerim acıdı, sadaka vermeye çalışıyordum ama yan tarafta polis arabası vardı, onlardan çekinerek arabadan inemedim, canım acıyordu sadaka veremedigim için

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rahmetli anneyi rüyada görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rahmetli anneyi rüyada görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.