Rüyada 6 aylık hamile olduğunu görmek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 09 Ocak 2013

Rüyada 6 aylık hamile olduğunu görmek

Merhaba. Ismim Gül, bekarim, 22 yaşındayım. 16 aydır ciddi düşündüğüm erkek arkadasim var.

Rüyamda kiz çocuğuna 6 aylik hamile olduğumu, cok mutlu olduğumu, annemle birlikte hastaneye kontrole gitmek üzere olduğumu ve anneminde cok mutlu olduğunu gördüm. Hatta elimi karnima koydugumda bebeğin tekmeledigini de hissettim. Sabaha karşı uyandığımda elim hala karnimda ve cok mutluydum.

Yorumunuz icin şimdiden teşekkür eder, iyi günler dilerim.


Rüyada 6 aylık hamile olduğunu görmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Sevgili Gül,

    Rüyanız çok dikkatli analiz etmek gerekir.

    1. beynin iyileştirici, şifa verici fonksiyonu olarak, kendini iyi hissetmen için uykuda oluşturduğu senaryo olabilir. Sanki bana bu açıklama daha basıyor gibi geldi.

    2. yada gerçekten rüyada hamile olduğunu görmek olarak ele alınırsa, hayatında yeni başlangıçları ifade eder. Detaylı bilgi için lütfen http://www.ruyabul.com/ruyada-hamile-olmak-gormek.html sayfasını inceleyin.

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada 6 aylık hamile olduğunu görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada 6 aylık hamile olduğunu görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.