KOÇ BURCUBOĞA BURCUİKİZLER BURCUYENGEÇ BURCUİKİZLER BURCUBAŞAK BURCUTERAZİ BURCUAKREP BURCUYAY BURCUOĞLAK BURCUKOVA BURCUBALIK BURCU
Rüyada 6 aylık hamile olduğunu görmek rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada 6 aylık hamile olduğunu görmek rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada 6 aylık hamile olduğunu görmek manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Oca 9, 2013 | | 1 Yorum

Rüyada 6 aylık hamile olduğunu görmek

Merhaba. Ismim Gül, bekarim, 22 yaşındayım. 16 aydır ciddi düşündüğüm erkek arkadasim var.

Rüyamda kiz çocuğuna 6 aylik hamile olduğumu, cok mutlu olduğumu, annemle birlikte hastaneye kontrole gitmek üzere olduğumu ve anneminde cok mutlu olduğunu gördüm. Hatta elimi karnima koydugumda bebeğin tekmeledigini de hissettim. Sabaha karşı uyandığımda elim hala karnimda ve cok mutluydum.

Yorumunuz icin şimdiden teşekkür eder, iyi günler dilerim.

Bu sayfadaki açıklamalar bekarim hamile oldugu mu gordum, bekarim ruyamda hamile oldugumu gordum, ruyada 4 AYLIK HAMILE OLDUGUNU DUYMAK, rüyada 6 aylık hamile olduğunu görmek, ruyada altı aylık hamikle, rüyada altı aylık hamile olduğunu görmek hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: Kişiye özel rüyalar

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada 6 aylık hamile olduğunu görmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. Sevgili Gül,

    Rüyanız çok dikkatli analiz etmek gerekir.

    1. beynin iyileştirici, şifa verici fonksiyonu olarak, kendini iyi hissetmen için uykuda oluşturduğu senaryo olabilir. Sanki bana bu açıklama daha basıyor gibi geldi.

    2. yada gerçekten rüyada hamile olduğunu görmek olarak ele alınırsa, hayatında yeni başlangıçları ifade eder. Detaylı bilgi için lütfen http://www.ruyabul.com/ruyada-hamile-olmak-gormek.html sayfasını inceleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada 6 aylık hamile olduğunu görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada 6 aylık hamile olduğunu görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.
Burçların Özellikleri
KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Koç
BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ
Boğa
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
İkizler
YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Yengeç
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
Aslan
BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Başak
TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ
Terazi
AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ
Akrep
YAY BURCU ÖZELLİKLERİ
Yay
OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Oğlak
KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ
Kova
BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ
Balık