Rüyada açık alanda tuvalet yapmak

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 25 Kasım 2012

Rüyada açık alanda tuvalet yapmak

ıyı gunler, ben rüyamda tuvaletimi açık alanda yapıyorum. kakamı (bok) başkası gormesın dıye yerden elımle alıp atıyorum, bunun manası ne acaba.


Rüyada açık alanda tuvalet yapmak konusunda 3 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Rüyanız, gerçek hayatınızda başkalarının görüş ve düşüncelerine önem vermeyen bir karakter yapısına sahip olduğunuzu ancak bu yönünüzü sizinde sevmediğinizi ancak yinede bu yapınızı değiştiremediğinizi simgelemektedir.

  2. bero diyor ki:

    rüyamda uykumdan kalkıp evin bahcesine tuvalete gidiyorum yer tuvaletı ama kabin falan hiç birşey yok gelen gecen beni görüyor.hatta 5-6 erkek gecerken bana laf atıyor çok korkuyorum hemen toparlanıp koşarak evin içine giriyorum

    • yorumcu diyor ki:

      Tuvalet ihtiyacı, tuvalete girmek, tuvalete gitmek üzerinizdeki bazı gereksiz yüklerden kurtulmak için adım attığınızı simgelerken bazı kişilerin buna engel olmak istediklerini göstermektedir.

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada açık alanda tuvalet yapmak rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada açık alanda tuvalet yapmak görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.