KOÇ BURCUBOĞA BURCUİKİZLER BURCUYENGEÇ BURCUİKİZLER BURCUBAŞAK BURCUTERAZİ BURCUAKREP BURCUYAY BURCUOĞLAK BURCUKOVA BURCUBALIK BURCU
Rüyada açık alanda tuvalet yapmak rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada açık alanda tuvalet yapmak rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada açık alanda tuvalet yapmak manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Kas 25, 2012 | | 3 Yorum

Rüyada açık alanda tuvalet yapmak

ıyı gunler, ben rüyamda tuvaletimi açık alanda yapıyorum. kakamı (bok) başkası gormesın dıye yerden elımle alıp atıyorum, bunun manası ne acaba.

Bu sayfadaki açıklamalar dişarıda tuvaletini yapamak, rüyada dışarıda tuvaletini yapmak, Açık alanda tuvalet yapmak neye işarettir, rüyada açık havada tuvaletini yapmak, rüyada açık tuvalet görmek, rüyada açık yerde banyo yapmak, rüyada acikta tuvalet yapmak, rüyada dışarıda tuvalet görmek, ruyada tuvalet yapmak baskasi hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: Kişiye özel rüyalar | Etiketler: , ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada açık alanda tuvalet yapmak konusunda 3 yorum yapılmış

  1. Rüyanız, gerçek hayatınızda başkalarının görüş ve düşüncelerine önem vermeyen bir karakter yapısına sahip olduğunuzu ancak bu yönünüzü sizinde sevmediğinizi ancak yinede bu yapınızı değiştiremediğinizi simgelemektedir.

  2. rüyamda uykumdan kalkıp evin bahcesine tuvalete gidiyorum yer tuvaletı ama kabin falan hiç birşey yok gelen gecen beni görüyor.hatta 5-6 erkek gecerken bana laf atıyor çok korkuyorum hemen toparlanıp koşarak evin içine giriyorum

    1. Tuvalet ihtiyacı, tuvalete girmek, tuvalete gitmek üzerinizdeki bazı gereksiz yüklerden kurtulmak için adım attığınızı simgelerken bazı kişilerin buna engel olmak istediklerini göstermektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada açık alanda tuvalet yapmak rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada açık alanda tuvalet yapmak görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.
Burçların Özellikleri
KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Koç
BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ
Boğa
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
İkizler
YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Yengeç
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
Aslan
BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Başak
TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ
Terazi
AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ
Akrep
YAY BURCU ÖZELLİKLERİ
Yay
OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Oğlak
KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ
Kova
BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ
Balık