KOÇ BURCUBOĞA BURCUİKİZLER BURCUYENGEÇ BURCUİKİZLER BURCUBAŞAK BURCUTERAZİ BURCUAKREP BURCUYAY BURCUOĞLAK BURCUKOVA BURCUBALIK BURCU
Rüyada ağlayan genç kız görmek rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada ağlayan genç kız görmek rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada ağlayan genç kız görmek manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Ara 4, 2012 | | 1 Yorum

Rüyada ağlayan genç kız görmek

rüyamda halam ve bikaç akrabamla otobüse biniyoruz, bir genç kız görüyorum, otobüste hepimiz ayaktayız, genç kız ağlıyor, yanına gidip nedenini soruyorum, “gidince görürsün” diyor ve otobüsten iniyoruz.

bizi harabe yıkık bir tuvalete götürüyor, bir kız bebek görüyorum, kucağıma alıyorum bu bebeği, genç kız doğurmuş, ben bebeği evlat edinmek istiyorum.

halam genç kız ve ben, bebekle bir evin çatısına çıkıyoruz, eniştem bebeğe sardığım sarı kareli bir ceketi benden alıp başka bir ceket veriyor, alıp çocuğa sarıyorum, genç kız yanımızdan gidiyor, halamla ben bebeği hastaneye götürüyoruz, halamın kızıda orda doktor oluyor, soruyoruz ona “burada doğurmuşum gibi yapabilirmiyiz” diye ve uyanıyorum lütfen etkisindeyim hala bilgilendirirseniz sevinirim

Bu sayfadaki açıklamalar rüyada ağlayan genç kız görmek, rüyada bebek evlat edinmek, rüyada bir genç kızı gelin ve gelinin ağlaması, rüyada evlat edinmek, rüyada kiz bebek evlat edinmek, rüyada kız çocuk evlat edinmek, rüyada kız evlat edinmek, ruyamda ağlayan genç kız hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: İnsanlar akrabalar | Etiketler: , , , , , ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada ağlayan genç kız görmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. Rüyanız, reel hayatta sizi çok şaşırtıp aynı zamanda sevindirecek olaylar yaşayacağınız yeni bir yaşam dönemine adım attığınızı temsil etmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada ağlayan genç kız görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada ağlayan genç kız görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.
Burçların Özellikleri
KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Koç
BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ
Boğa
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
İkizler
YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Yengeç
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
Aslan
BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Başak
TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ
Terazi
AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ
Akrep
YAY BURCU ÖZELLİKLERİ
Yay
OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Oğlak
KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ
Kova
BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ
Balık