Rüyada alafranga tuvalete oturmak

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 09 Şubat 2013

Rüyada alafranga tuvalete oturmak

Rüyamda Alafranga tuvalete oturdum. Büyük tuvaletimi yapıyordum. Ama ortam tuvalet değildi. Sanki sokak ortası gibi. Ben tuvalete oturmuş tuvaletimi yaparken etrafımda tanımadığım kişiler benim nasıl tuvalet yapacağımı merakla seyrederken ben büyük tuvaletimi onlara göstermemek için hafif yandönüp kalkmadan arkadaki çözeyin su düğmesine basmaya yeltenirken beni seyrederken benim dışkımı gösterdi.

Bu gösteriş biraz alaycı biraz da hayret verici bir eda ile idi. Ben de baktım ki, büyük tuvaletim klozetin içinde çok uzun ve kalın bir durumda idi. Ben yine de klozetin düğmesine bastım pisliği akıttığımız zannettim ama tuvaletten ayağa kalkarken sağ ayağım ve biraz da sağ pantolonun aşağı kısımlarının pislik bulaşmış olduğunu gördüm. Bu pislik bulaşması yanımdakilere yaptığım kakanın yanımdakilere göstermeme çabası içinde olduğumdan dolayı olmuştu. Ben de şaşkınlık içinde yanımdakilerin şaşkın bakışları içinde sağ ayağımı klozetin içine sokarak temizledim.

Bu rüyanın yorumunu yaparsanız sevinirim.
Saygılarımla,

Recep Yorulmaz tarafından 09.02.2013 / 12:04 tarihinde gönderilmiş


Rüyada alafranga tuvalete oturmak konusunda 1 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Rüyanız gerçek hayatınızda işinize yaramayan, boşu boşuna size yük olan bazı şeyler olduğunu ifade ederken aynı zamanda üzerinizdeki bu gereksiz yüklerden kurtulmak için adım attığınızı simgelemekte ve manasız, faydasız islerle harcadığınız zamanın kıymetini bilmeniz gerektiğini göstermektedir.

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada alafranga tuvalete oturmak rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada alafranga tuvalete oturmak görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.