KOÇ BURCUBOĞA BURCUİKİZLER BURCUYENGEÇ BURCUİKİZLER BURCUBAŞAK BURCUTERAZİ BURCUAKREP BURCUYAY BURCUOĞLAK BURCUKOVA BURCUBALIK BURCU
Rüyada alafranga tuvalete oturmak rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada alafranga tuvalete oturmak rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada alafranga tuvalete oturmak manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Şub 9, 2013 | | 1 Yorum

Rüyada alafranga tuvalete oturmak

Rüyamda Alafranga tuvalete oturdum. Büyük tuvaletimi yapıyordum. Ama ortam tuvalet değildi. Sanki sokak ortası gibi. Ben tuvalete oturmuş tuvaletimi yaparken etrafımda tanımadığım kişiler benim nasıl tuvalet yapacağımı merakla seyrederken ben büyük tuvaletimi onlara göstermemek için hafif yandönüp kalkmadan arkadaki çözeyin su düğmesine basmaya yeltenirken beni seyrederken benim dışkımı gösterdi.

Bu gösteriş biraz alaycı biraz da hayret verici bir eda ile idi. Ben de baktım ki, büyük tuvaletim klozetin içinde çok uzun ve kalın bir durumda idi. Ben yine de klozetin düğmesine bastım pisliği akıttığımız zannettim ama tuvaletten ayağa kalkarken sağ ayağım ve biraz da sağ pantolonun aşağı kısımlarının pislik bulaşmış olduğunu gördüm. Bu pislik bulaşması yanımdakilere yaptığım kakanın yanımdakilere göstermeme çabası içinde olduğumdan dolayı olmuştu. Ben de şaşkınlık içinde yanımdakilerin şaşkın bakışları içinde sağ ayağımı klozetin içine sokarak temizledim.

Bu rüyanın yorumunu yaparsanız sevinirim.
Saygılarımla,

Recep Yorulmaz tarafından 09.02.2013 / 12:04 tarihinde gönderilmiş

Bu sayfadaki açıklamalar rüyada alafranga görmek, rüyada alafranga tuvalet, rüyada klozete oturduğunu görmek, rüyada klozete oturmak, rüyada klozetin üstüne oturmak hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: Kişiye özel rüyalar | Etiketler: , ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada alafranga tuvalete oturmak konusunda 1 yorum yapılmış

  1. Rüyanız gerçek hayatınızda işinize yaramayan, boşu boşuna size yük olan bazı şeyler olduğunu ifade ederken aynı zamanda üzerinizdeki bu gereksiz yüklerden kurtulmak için adım attığınızı simgelemekte ve manasız, faydasız islerle harcadığınız zamanın kıymetini bilmeniz gerektiğini göstermektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada alafranga tuvalete oturmak rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada alafranga tuvalete oturmak görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.
Burçların Özellikleri
KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Koç
BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ
Boğa
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
İkizler
YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Yengeç
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
Aslan
BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Başak
TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ
Terazi
AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ
Akrep
YAY BURCU ÖZELLİKLERİ
Yay
OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Oğlak
KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ
Kova
BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ
Balık