KOÇ BURCUBOĞA BURCUİKİZLER BURCUYENGEÇ BURCUİKİZLER BURCUBAŞAK BURCUTERAZİ BURCUAKREP BURCUYAY BURCUOĞLAK BURCUKOVA BURCUBALIK BURCU
Rüyada altın zincir kolye görmek rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada altın zincir kolye görmek rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada altın zincir kolye görmek manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
May 23, 2013 | | 3 Yorum

Rüyada altın zincir kolye görmek

Merhaba. Rüyamda eşim, ben ve yanimizda bir evli arkadaşlarimiz bir alişveriş merkezinde geziyoruz. Girişte güvenlik görevlileri kontrol yapar ya..o şekilde ama girişte değil, avm’nin herhangi bir yerinde aniden bir bayan, başörtülü güvenlik görevlisi durdurup benim boynumda olduğundan haberim bile olmayan siyah boncuktan bir kolyeyi boynumdan kopararak aliyor.

Güvenlik görevlileri sinirli, bizde kiziyoruz falan ne yapiyor bunlar diye. Herkese de ayni şeyi uygulamişlar ki dişariya çiktiğimizda avm’nin kapisinin yanindaki çöp kutusunda herkes çikarip atmiş altın zincir kolyelerini, kolye uçlari.

Yine altın tuğra’ya benzer şeyleri görüyorum “alsam mi almasam mi” diye düşünüyorum. Sonra “çöpe atmişlar lazim değil demek ki” diyorum, topluyorum hepsini. Hatta yanimdaki bayan arkadaşimi çağiriyorum “gel sende topla” diye. Beraber topluyoruz. Sonra arabaya binip gidiyoruz eşlerimizle beraber.

Rüyam bu kadar, biraz uzun ama yorumlarsaniz sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Bu sayfadaki açıklamalar ruyada altın kolye bakmak, rüyada altın kolye görmek neye işarettir, rüyada bayan güvenlik görevlisi görmek, rüyada kırmızı zincir, ruyada kocamin kolye taktigini gormek, rüyada siyah boncuk görmek hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: Para ve maddiyat | Etiketler: , , , ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada altın zincir kolye görmek konusunda 3 yorum yapılmış

 1. Gördüğünüz rüya, şu anda gerçek yaşamınızda sevilen ve saygın bir insan olduğunuzu gösterirken bu durumunuzu muhafaza etmek için sosyal ilişkilerinizde, arkadaş seçiminde ve arkadaşlarınızla konuşmalarınızda ve hareketlerinizde daha fazla dikkatli olmanız gerektiğini temsil etmektedir.

  1. Merhabalar tekrar,

   Öncelikle rüyamı yorumladığınız için teşekkür ederim. Ben bişey daha sormak istiyorum.

   Rüyamda 1-2 yıldır sürekli okul görüyorum. Rüyalarım hep okulda geçiyor. Sonra okulun tuvaletleri tertemiz her yer pırıl pırıl, toplu tuvaletler olur ya öyle görüyorum.

   Ama hep okuldayım artık bu bir işaret galiba diye düşünmeye başladım, çünkü haftada 1-2 kez mutlaka görüyorum. Bu ne anlama geliyor söyleyebilir misiniz. Teşekkürler.

   1. Aynı rüyayı tekrar tekrar görmek o rüyanın ya çok güçlü bir mesaj verdiğini yada mesajı bizlerin anlayamadığımızı simgeler.

    Okula gitmek, okula gittiğini görmek gerçek hayatta bazı hareketlerinin hatalı olduğuna işaret eder,

    Okulda olmak, Rüyada okulda olduğunu görmek yeni bilgiler edinmek ve bu bilgilerle hayatınızı yeniden yönlendireceğinize işaret eder. http://www.ruyabul.com/ruyada-okul-gormek.html

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada altın zincir kolye görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada altın zincir kolye görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.
Burçların Özellikleri
KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Koç
BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ
Boğa
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
İkizler
YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Yengeç
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
Aslan
BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Başak
TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ
Terazi
AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ
Akrep
YAY BURCU ÖZELLİKLERİ
Yay
OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Oğlak
KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ
Kova
BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ
Balık