Rüyada annemin öleceğinin söylenmesi

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 16 Temmuz 2013

Rüyada annemin öleceğinin söylenmesi

Kimden: selen
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:27
Medeni Durumunuz:evli
Şu anki ruh haliniz: üzgün
Anahtar kelimeler: anne, baba, erkek bebek, ölüm

Rüyamda ailemi gördüm, annemi babamı kız kardeşimi. annem gerçekte pankreas intihaplanmasından rahatsız. kontrollere gidiyor uzunca bir araştırma yapıldı ve şükür kötü bir şey çıkmadı ama rüyamda doktor annem için 7 bilemedin 8 saatlık bir ömrü kaldı demiş. bunu bana babam söylüyor..annemin haberi yok..ama hissediyor üzülüyor..sonra annem hep bir erkek çocuğuolsun istemiştir rüyamda bir baktım erkek bir çocuğu olmuş annemin.bende ona moral olsun diye bak anne en çok istediğin erkek çocuğunda var diyorum..ama diğer kız kardeşim annemin öleceğini bilmesine rağmen annemize kötü davranıyor bağırıyor .bizde saatler geçtikçe annemde bir değişiklik oluyormu kötüleşiyor mu diye bakıyoruz ama annem öyle geziniyor evde..sonra korktum ve uyandım…


Rüyada annemin öleceğinin söylenmesi konusunda 1 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Selen merhaba,

    Ölüm tarihini sadece Allah bilir, bu bilgi peygamberlere dahi verilememiştir.

    Gördüğün rüya, üzüntü ve stres yoğun, negatif duyguların çok olduğu bir yaşam dönemi geçirmekte olduğunu işaret etmektedir.

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada annemin öleceğinin söylenmesi rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada annemin öleceğinin söylenmesi görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.