Rüyada annenin evlendiğini görmek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 11 Mart 2013

Rüyada annenin evlendiğini görmek

Ben rüyamda annemin birisiyle evlendiğini ve o kişiyle kamyonda yolculuk ettiğimizi gördüm. annem ben ve o adam kamyonun altında tekerleklerin arasında yolculuk ediyoruz, nasıl oluyorsa kamyonu da o adam kullanıyor. ben diyorum ki “burası cok tehlikeli, ben yukarı cıkıyorum” diyorum ve kamyon alt geçitte duruyor iniyorum ama binmiyorum bir daha.

Kısa süre sonra kaza oluyor ne annemi ne de o adamı görmüyorum. egiliyorum kamyonun altına tekerlekleri görüyorum ama annemleri göremiyorum. görevliler hiç bir şekilde bakmıyorlar sinirleniyorum. bağırıp çagırıp aglıyorum annem nerde ne oldu ona diye.

sonunda ilgileniyorlar annemle ama ben yine annemi görmüyorum. kan yok annem ve o adam yok ama ben annemle ilgilenildigini biliyorum. en sonunda bilgi alıyorum doktorlardan elleri tekerin altında kalmış dediler. durumu cok agır dediler çok ağlıyorum fenalaşıyorum ama hastaneye gitmiyorum evde bekliyorum .

annem hakkında durumu agır diye haber geliyor hep ama ben öleceğini düşünüyorum. teyzem ben bir de yaslı adam evde bekliyoruz baska haber gelmesini.

bu arada eşimden de boşanmışım artık kimsem kalmadı diyip ağlıyorum annem de ölüyor etraftan kanları temizliyorlar su sıkıp ama ben kan değil de pembe renkli bir sıvı görüyorum. burada uyandım bu rüya nedir acaba yorumlayabilecek biri olursa sevinirim çünkü çok etkilendim.. ve korkuyorum.


Rüyada annenin evlendiğini görmek konusunda 4 yorum yapılmış

 1. yorumcu diyor ki:

  Annenizin gerçekte hayatta olup olmadığı net değil. Ben sağ olduğunu kabul ederek bu yorumu yapıyorum.

  Gördüğünüz rüya, anneniz hakkında bazı konularda derin endişeler taşıdığını simgelemekte, hayatta yalnız kalma korkusu içinde olduğunuzu işaret etmektedir.

 2. Deniz diyor ki:

  Bende annemin rüyamda evlendiğini görüyorum onun evleneceği adam kısa ve çok kabadayı kısa dediğim ise baya bi 90 cm falan metre değil yani neyse fakat annemin evlanmek isteğine babam ‘hadi bakalım neyse napalım bakalım’ diyip diyip geçiyor . En son okuldan çıkıyorum yolu uzatıyorum eve bir geliyorum ki kapıyı açan o adamın annesi sinirleniyorum anahtarı yerinden söküp duvardan duvara vuruyorum en son annem gelip yapma kızım falan diyor ben daha da sinirleniyorum zaten normalde de fazlasıyla sinirli bir yapım var neyse mutfaktan bıçak alıp geliyorumz adamın annesi bana kızım anneni evlendiriyorum oğlumla dedikten sonra benim gözüm döndü ve kadını bıçakladım annemide ondan sonra adamı aradım annen öldü çabuk bizim eve gel dedim ve adam bana küfretmeye başladıktan sonra adamın boynunu kesip koparttım. RÜyam bitti ve sosnunda inanırmısınız bilmem ama acayip ağladım annemede kızdım hem de çook.( Bunun ne anlama geldiğini söylerseniz çok çook sevinirim lütfen bir şeyler yazın)

 3. sevil diyor ki:

  Ben rüyamda annenin düğün hazirligini yapıyordum nedemek

 4. Nur diyor ki:

  Bende rüyamda annemin başka birisiyle evlendiğini gördüm. Düğünde çok mutsuzdum. Sadece annem üzülmesin diye kameraya çekiyordum. Sonra lavaboya gittim. Bi baktım orda uyumuşum . Hemen kalktım bi baktım düğün bitmiş annem yatmış. Yastıklarımı alıp bende salona yerleştim. Sonra evlendiği adama baktım o kadar çirkin ki. Anne sen bununla isteyerek evelenemezsin dedim. Hayır istedim şimdi yerine geçip yat dedi. Geçtim yattım bende . Bu ne anlama geliyor ? Şu anda annem babam ayrı bununla bir alakası varmı ? Hemen cevap yazarsanız sevinirim .

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada annenin evlendiğini görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada annenin evlendiğini görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.