Rüyada annesini görmek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 20 Kasım 2012

Rüyada annesini görmek

Iyı gunler, ben ruyamda annemı ve kendımı, evımızde goruyordum ama annem yanımdayken annemın aynısı bırsey goruyordum, anne sen burdasın bu kım dıye sordugumda, “sus” dıyordu nasıl yorumlanır bu ruya dun geceden berı bır turlu anlayamadm


Rüyada annesini görmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Anneyle konuşmak, Ruyada anayla konuştuğunu görmek bu aklınızda takılı olan bir meseleye halen bir çözüm bulamadıgınız manasında yorumlanır ve aynı zamanda annenizle aranızda çözüllmesi gereken problem olduğuna işaret eder. Ölmüş olan anayı tekrar ölmüş görmek huzura, anayı hayatta iken ölmüş görmek, bir iş ile ilgili olarak büyük bir mutluluk duymaya işaret eder.

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada annesini görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada annesini görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.