Rüyada arabaya binmek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 16 Mart 2013

Rüyada arabaya binmek

Merhaba, rüyamda çok samimi arkadaşlarım onların olmayan bir arabaya biniyorlardı. Bende onları cep telefonumla fotoğraf çekmek için oraya doğru gidecekken arkadaşlarım arabayla hareket etmeye başlıyorlar.

Dönemeçli bir yol olduğu için direk bana doğru gelmeye başlıyorlar. Benim arkamda da duvar var. Ben duvarın üstüne çıkıyorum ve çarpıcaksınız diye bağırmaya başlıyorum. Duvara çarpıyorlar.

Ben hemen yanlarına gidiyorum. Arkadaşım Tolga’nın ve diğerlerinin suratında kan görüyorum Ve o an bütün ışıklar kapanıyor Ve ben diz çöküp ‘ Allahım benimde canımı al lütfen ‘ diye ağlıyorum. O anda annem geliyor ama o annem değil azrail imiş. Halimi hatırımı soruyor, bende iyi olduğumu söylüyorum. Bende onun halini hatırını soruyorum. O da iyi olduğunu söylüyor Ve uyanıyorum .

LÜTFEN ACİL CEVAP VERİN . ÇOK KORKUYORUM

Nisan tarafından 16.03.2013 / 12:15 tarihinde gönderilmiş


Rüyada arabaya binmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Rüyada trafik kazası, araba kazası, otomobil kazası, araç kazası görmek günlük yaşamdakinin tersine, sanıldığı kadar ürkütücü değildir. Kazada kan görmemek, kan çıkmaması şartıyla rüyada trafik kazası görülmesi iyiye yorumlanır, hayatınızda olumlu yönde yenilikler olacak demektir. http://www.tr1.net/trafik-kazasi/

    Ancal gördüğünüz rüyada arkadaşının yüzünde kan olması onunla ilgili bir can sıkıcı haber alacağını gösterebilir.

    Azraille görüşmek, azrail ile karşılaşmak Hastalıktan kalkınmak, iyi saglıklı olmaya yorumlanır. http://www.tr1.net/azrail/

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada arabaya binmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada arabaya binmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.