Rüyada Arapça Allah yazısı görmek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 30 Kasım 2012

Rüyada Arapça Allah yazısı görmek

s.a dün gece rüyamda arapça yazılarla yazılmış Allah yazısını gördüm, bu yazı çok güzeldi, yanında güneş vardı ve parlıyordu, aydınlıktı yazıyı görmek beni çok mutlu etti, yanımda annem ve ablamda vardı ama onlara bunu gösterdiğimde pek ilgilerini çekmedi, bu rüyanın yorumu nedir?

şimdiden teşekkür ederim


Rüyada Arapça Allah yazısı görmek konusunda 16 yorum yapılmış

 1. yorumcu diyor ki:

  Rüyanız, çok hayırlı bir rüya olup, sahip olduğunuz gücün büyüklüğünü ifade etmektedir. İçinizdeki bu güç açığa çıktığında, onun farkına vardığınızda, bu gücü kullanmayı öğrendiğinizde hem çevrenizi güneş gibi aydınlatacak, ısıtacak hemde yaşamınız hayal dahi etmediğiniz derecede güzelleşecektir.

 2. elif diyor ki:

  S.A ben ruyamda ayak topugumu gørdum. ayak topugumda arapca Allah yaziyordu. ruyamda esimi yanima cagirdim ve ayagimi gøsterdim. bu ruyanin yorumu nedir? Allahin ismini ruyamda gørdugum icin cok mutlu oldum fakat ayak topugunda oluncda endiselendim

 3. şükran ş diyor ki:

  s.a ben rüyamda yorgan dikerken allah yazısının çıktıgını goruyorum ve eşime söylüyor ama eşim ilgilenmiyor yorganı ordan oraya atıyor bende neden bunu yapıyorsun gunah deyip aglıyorum. yorumlarınız için teşekürler

 4. bahar diyor ki:

  ben evimin duvarın da kırmızı olarak duvara yazılmış arapça allah yazısı gördüm ne anlama gelmektedir…

  • yorumcu diyor ki:

   Rüyada Allah yazısı görmek; en hayırlı rüyalardan biridir ve hayırlara işaret olup, korunduğunuzu, bela ve musibetlerden uzak durduğunuzu simgeler. Yüce yaradanın 99 güzel isminden birincisi olan tüm isimlerin vasfını ihtiva eden öz adı. Kendinden başka ilah bulunmayan tek Allah yazısı, yazının görüldüğü yere, zaman göre önemli anlam taşır ve mutlaka dikkatle analiz edilmeli ve bu kıymetli rüyanın mesajından faydalanılmalıdır. Çünkü bu rüya kolay kolay herkese kısmet olmaz.

   Rüyadaki kırmızı bir tehlikeyi işaret ederken, bir tehlikeden, kazadan korunduğunuzu simgeleyebilir.

 5. merve unal diyor ki:

  rüyamda beyaz bir gelinliğin eteğinde altın sarısı büyük harflerle arapça Allah yazıyordu. yorumlar mısınız?

 6. efsun çetinkaya diyor ki:

  rüyamda altın kolye gördüm 4,5 tane hepside kalpli ve içlerinde arapça Allah yazısı yazıyordu arkadaşlar düşürmüş sonra onlara haber veriyorum kolyenizi alın diyorum

 7. tugrul albayrak diyor ki:

  Selamun Aleykum. Ruyamda sacimi kestiriyorum ve kendimi arkadan goruyorum. Kafamin arkasinda arapca Allah yaziyor.
  Ruyami yorumlarmisiniz. Tesekkurler

 8. yağmur diyor ki:

  selamun aleyküm. ben rüyamda uçağın içinde iken düşücekmisiz gibi oluyor fakat düşmuyoruz sonra kapılar açılıyor ve gökyüzünde arapça Allah yazıyor bunu yorumlarmısınız tesekkürler .

 9. terane aliyeva diyor ki:

  yuxuda yumurta uzerinde arapca allah yazisi gormek ne demek

 10. nia diyor ki:

  Selam

  ruyamda annemle beraberdim bir yolun kosesindeydik ve birden kafami kaldirdigimda karsima taaa uzaktan bir dagin uzerinde yesil çimenlikli arapca allah yazisi yaziliyordu ve bunun fotosunu almak istedik bi turlu alamadan birden dag ve yazi.kayboldu.sonra birden karsima bir karincali agac cikar ve kendimi onlarin icindee bulurum .Sizce ne anlama geliyo

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada Arapça Allah yazısı görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada Arapça Allah yazısı görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.