Rüyada aşık olduğu adamı görmek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 30 Ocak 2013

Rüyada aşık olduğu adamı görmek

Önce sınıf gibi bir odaya gidiyorum, içeri girdiğimde aşık olduğum adam yanında bir erkek arkadaşıyla yan yana oturuyor, bende arka masaya tek başıma oturuyorum, yanıma gelicek diye bekliyorum ama gelmiyor, bende üzülüyorum.

Sonra bir erkek bebek görüyorum, bebeğe aşık olduğum adamla birlikte yemek yediriyoruz, sonra yemeği yedirdikten sonra ben bebeği kucağıma alıp odanın içinde gezdiriyorum. Esmer güzel bir erkek çocuğuydu.

Yorumlarsanız çok sevinirim


Rüyada aşık olduğu adamı görmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Rüyada sevdiği kişiyi görmek, o güler yüzlü ise ondan güzel bir haber alacağınıza, sinirli ise bir dedikodu yüzünden ufak bir tartışma yaşayacağınıza işarettir.

    Rüyada görülen erkek bebek çabuk ve güzel bir habere işarettir.

    Bebek beslemek ise gerçek hayatınızda maddi yada manevi yonden baskalarina muhtac olmamak için gayret sarf ettiğinizi ve muhtaç olmayacağınızı işaret etmektedir.

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada aşık olduğu adamı görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada aşık olduğu adamı görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.