KOÇ BURCUBOĞA BURCUİKİZLER BURCUYENGEÇ BURCUİKİZLER BURCUBAŞAK BURCUTERAZİ BURCUAKREP BURCUYAY BURCUOĞLAK BURCUKOVA BURCUBALIK BURCU
Rüyada askeriye görmek rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada askeriye görmek rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada askeriye görmek manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Oca 26, 2013 | | 1 Yorum

Rüyada askeriye görmek

Selam ben berçem, rüyamda bir askeriye yerindeydik ve 5 dakika içinde çatışma çıktı, o çatışmada 1 asker yaralandı ve ben bir komutan mı desem ama büyük biriyle konuşuyordum, diyordum ki “çatışma çıktı, askeriniz yaralandı, yardım edin” ama o büyük kişi; “aman boş ver kalsın, uğraşma” diyordu.

Ben yaralı olan askerin yanına gittim, başından vurulmuştu, ben o kurşunu çıkarmak için elimden geleni yapıyordum ama olmuyordu, sonra annem yanıma geldi, sağ avucunda kurşun vardı, diyordu “al bunları onun kurşun değmiş yerine koy onu çeker” ve en sonda ölmek üzere olan askerin başından almış, kurşunu çıkardım ve hayatını kurtardım. O asker uyandığında bana dua ediyordu.. Ve hala etkisindeyim. 19 yaşındayım. yorumunuzu bekliyorum.

Berçem tarafından 25 Kasım 2012, 23:52 tarihinde gönderilmiş

Bu sayfadaki açıklamalar ruyada askeriyeden para hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: Kişiye özel rüyalar | Etiketler: , , ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada askeriye görmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. Rüyada başkalarının çatıştığını görmek sizin dışınızdaki kişilerden kaynaklanan ve size yansıyan dedikodu, iftirayı işaret eder.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada askeriye görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada askeriye görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.
Burçların Özellikleri
KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Koç
BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ
Boğa
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
İkizler
YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Yengeç
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
Aslan
BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Başak
TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ
Terazi
AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ
Akrep
YAY BURCU ÖZELLİKLERİ
Yay
OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Oğlak
KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ
Kova
BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ
Balık