Rüyada askeriye görmek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 26 Ocak 2013

Rüyada askeriye görmek

Selam ben berçem, rüyamda bir askeriye yerindeydik ve 5 dakika içinde çatışma çıktı, o çatışmada 1 asker yaralandı ve ben bir komutan mı desem ama büyük biriyle konuşuyordum, diyordum ki “çatışma çıktı, askeriniz yaralandı, yardım edin” ama o büyük kişi; “aman boş ver kalsın, uğraşma” diyordu.

Ben yaralı olan askerin yanına gittim, başından vurulmuştu, ben o kurşunu çıkarmak için elimden geleni yapıyordum ama olmuyordu, sonra annem yanıma geldi, sağ avucunda kurşun vardı, diyordu “al bunları onun kurşun değmiş yerine koy onu çeker” ve en sonda ölmek üzere olan askerin başından almış, kurşunu çıkardım ve hayatını kurtardım. O asker uyandığında bana dua ediyordu.. Ve hala etkisindeyim. 19 yaşındayım. yorumunuzu bekliyorum.

Berçem tarafından 25 Kasım 2012, 23:52 tarihinde gönderilmiş


Rüyada askeriye görmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Rüyada başkalarının çatıştığını görmek sizin dışınızdaki kişilerden kaynaklanan ve size yansıyan dedikodu, iftirayı işaret eder.

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada askeriye görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada askeriye görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.