KOÇ BURCUBOĞA BURCUİKİZLER BURCUYENGEÇ BURCUİKİZLER BURCUBAŞAK BURCUTERAZİ BURCUAKREP BURCUYAY BURCUOĞLAK BURCUKOVA BURCUBALIK BURCU
Rüyada bardakta su görmek rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada bardakta su görmek rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada bardakta su görmek manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Ara 4, 2012 | | 1 Yorum

Rüyada bardakta su görmek

Merhabalar, daha önce başka bir rüyamı anlatmıştım size, ama cevap alamadım, lütfen bu rüyama cevap getirin.

Rüyamda su bardağından daha büyük bir bardakta su görüyorum, eski bir arkadaşım bardağı kaldırmak istiyor, yanlışlıklar bardağı tutmak isterken parmakları içine giriyor, sonra da “o suyu alma içeceğim” diyorum oda bana geri veriyor ve ben o suyu içiyorum.

Suyun içinde kabaran bir şey var, sanırım ilaç tıpkı gripini suya koyarkenki gibi kabarıyor. ama ben suyu içiyorum.

Arkadaşım 35, 36 yaşlarında evli ama bu zamana kadar çocuğu olmayan biri. Bu rüya beni çok rahatsız etti, sizce anlamı nedir? lütfen cevap verin çok fazla rüya görmekten bazen uyuyamıyorum.

Bu rüyada beni daralttı sizce korkulacak bir şey varmı. olumlu olumsuz ben hazırım.

Gönderen Meral.

Bu sayfadaki açıklamalar rüyada gripin görmek, ruyada su bardagindan elektrik carpmasi hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: Kişiye özel rüyalar | Etiketler: , , , ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada bardakta su görmek konusunda 1 yorum yapılmış

 1. Sevgili Meral,

  Önce biraz bilgi vermek istiyorum. Öncelikle sitemize üye olan arkadaşlarımızın mail yoluyla gönderdikleri rüyalara cevap vermekteyiz. Günce 20 – 50 arası başvuru cevaplanabilmektedir. Site üzerinden eklenen rüyalar bunlardan kalan zamanlarda cevaplanmaktadır. Bu yüzden ilk mesajınız gecikmiş olabilir.

  Rüyanızda kesinlikle rahatsız edici bir unsur bulunmamaktadır. Sadece içinde bulunduğunuz durum, korkularınız, endişeleriniz hakkında bilgi veriyor gibi görünüyor.

  Rüyada su görmek sizin bilinc alti ve ruhsal durumunuzu ifade eder. Su içmek psikolojide hayat kaynağıdır ve hayata enerji veren bir unsurdur. Temiz su maneviyat, bilgi, tedavi ve bereket sembolüdür. Eger su durgun ve berrak ise manevi yonden sizin iyi durumda oldugunuzu ifade eder. Berrak su berraklığı, yüceligi, huzuru, yeniden dirilmeyi ve gençleşmeyi ifade eder.

  Rüyada dolu bardak görmek haber demektir. Güzel, sizi çok mutlu edecek haber alacağınıza delildir,

  Bana göre rüyanız bir haber alacağınızı, bu haberin içinizi coşturacağını işaret etmektedir. Alacağınız haberin iyi sağlık konusunda olma ihtimali yüksektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada bardakta su görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada bardakta su görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.
Burçların Özellikleri
KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Koç
BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ
Boğa
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
İkizler
YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Yengeç
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
Aslan
BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Başak
TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ
Terazi
AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ
Akrep
YAY BURCU ÖZELLİKLERİ
Yay
OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Oğlak
KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ
Kova
BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ
Balık