Rüyada bayan hoca görmek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 24 Aralık 2012

Rüyada bayan hoca görmek

Ben rüyamda bir Camiye gidiyorum orada kücükken bana dini acidan cok emegi gecen kiz kuran kursunda yatili kaldigim zamanlarda cok yardim eden bayan hocami gördüm ve Büyük bir sevincle ona sarildim ve sonra sohbet ettik, bunun anlami nedir acaba

Sunuda eklemek isterimki nezaman hayatimda cok zorluk yasasam cikis yolu bulamadigim zaman hep kendisini rüyamda görüyorum

Cevabiniz icin simdideden tesekkür ederim.

altun tarafından 25.12.2012 / 00:34 tarihinde gönderilmiş.


Rüyada bayan hoca görmek konusunda 4 yorum yapılmış

 1. yorumcu diyor ki:

  altun merhaba,

  Sen zaten rüyanın mesajını biliyorsun. İnsanlar gerçek yaşamda sıkıntıda olduklarında kendilerine manevi yönden rehberlik edecek, yol gösterecek büyüklerini, ermişleri görürler. Bu beynin oto tedavi metodudur.

  Senin, hayatında en güvendiğin kişilerin başında sevgili hocan olduğu için onu görmüşün.

 2. altun diyor ki:

  Merhaba

  Bu hizli bi sekilde bana cevap yazdiginiz icin tesekkür ederim ama kafama takilan bir seyler var yani sizce benim hocami zor zamanlarimda rüyama girmesi bilinc altimdan mi kaynaklaniyor yani, bilemiyorum en güvendiginiz kisi diye yazmissiniz oysaki benim hocamla yakin bir iliskimiz olmadi, sadece hoca talebe iliskisi idi, kaldi ki nerden baksaniz en az 10 yıl olmustur kendisini görmeyeli, yani onu hala rüyamda görüyor olmam bile bana tuhaf geliyor ve sunuda belirtmek isterim ki rüyamda kendisini her gördügümde “benimle ne kadar gurur duydugunu nekadar iyi bi talebe oldugumu” söylüyor, oysaki ben bunlara hic layik olmadigimi düsünüyorum, ögrendigim hic bir seyi yapmiyorum cünkü neyazikki sizce bu ne demek rüyamda hep camilere gidiyorum ki ben cok rüya görmem yada hatirlamam

  Cevabiniz icin simdiden tskr ederim

 3. yorumcu diyor ki:

  Sevgili altun.

  Bir an için mesajını okuduğumda şaka yaptığını, benimle dalga geçtiğini düşündüm. ( çünkü böyle şeylerde olmakta. Diyelim ki sayfada sayfada rüyada aaaa görmek yolculuk işaret eder yazıyor, arkadaş rüyada aaaa görmek ne demek? yazıyor)

  Sorduğun rüyanın cevabı zaten mesajında yazıyor. Sanıyorum kafan çok karışık bunları çözemiyorsun..

  İnsanın güvendiği kişi ya öğretmenidir, babası, annesi, kardeşi, arkadaşıdır ve bununla çok yakın bir ilişkisi olması şart değildir. Hatta hiç tanımadığı kişiye bile güvenebilir. Onu gazeteden, televizyondan görerek. Siyaset buna örnektir. İnsan hiç karşılaşmadığı bir devlet adamına çok güvenebilir, rüyasında onu görebilir.

  “benimle ne kadar gurur duydugunu nekadar iyi bi talebe oldugumu” söylüyor demişiniz. Ya gerçekten böyle yada böyle olması için size uyarı. Sık sık camiye gittiğinizi görmeniz, manevi yönden zenginleşmeniz gerektiğini hatırlatmaktadır.

 4. Elif diyor ki:

  Rüyamda hjç tanımadığm bayan arapça dersi veren hoca gördüm sınıfta okadar öğrenci varken sadece benimle ilgjleniyordu ve benim icin arkadaşma kızıyordu ama sebebjnj bjlmiyordum. Yorumlarmsnız şjmdjden teşekkürler..

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada bayan hoca görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada bayan hoca görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.