Rüyada bekaret bozulması rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada bekaret bozulması rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada bekaret bozulması manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Ara 15, 2012 | | 1 Yorum

Rüyada bekaret bozulması

ben rüyamda hiç tanımadıgım biriyle evlenmişim, gelinlik falan yok üzerimde, sonra ilk geceyi yaşıyor muşuz istekle, gördügüm kişisin simasını dahi hatırlamıyorum ama ilişkiye giriyoruz ve bekaretim bozuluyor, çok tuhaf ki rüyamda dahi acı hissetmiş gibiydim, sabah ta aklımda kalan acıyı hissettim yorumlarsanız, çok sevinecegim bir türlü bulamadım yorumunu saygılar şimdilik.

esmer cadı tarafından 15.12.2012 / 13:54 tarihinde gönderilmiş.

Bu sayfadaki açıklamalar rüyada bekaretin bozulması, rüyada bekaretin bozulmasını görmek, Rüyada bekaretinin bozulduğunu görmek neye işarettir hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: Rüyada evlilik ve evlenmek | Etiketler:

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada bekaret bozulması konusunda 1 yorum yapılmış

  1. Gerdek gecesi, gerdeğe girmek, gerdeğe girdiğini görmek reel hayatınızda bol kazançlı ancak yüksek riskli bir yaşam dönemine girdiğinizi işaret eder.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada bekaret bozulması rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada bekaret bozulması görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.