KOÇ BURCUBOĞA BURCUİKİZLER BURCUYENGEÇ BURCUİKİZLER BURCUBAŞAK BURCUTERAZİ BURCUAKREP BURCUYAY BURCUOĞLAK BURCUKOVA BURCUBALIK BURCU
Rüyada berrak deniz görmek rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada berrak deniz görmek rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada berrak deniz görmek manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Oca 26, 2013 | | 1 Yorum

Rüyada berrak deniz görmek

ruyamda 18 aylik oglum ve ben deniz kenarindayiz. annemlerin antalyadaki yazliginin kumsalindayiz. ama kumsal ve deniz cok farkli, tropikal bir sahil gibi incecik kumdan bir kumsal ve berrak durgun turkuaz bir deniz.

deniz kenarinda iki tane koltuk buyuklugunde ici bos deniz kabuğu goruyorum, salyangoz kabugu gibi. onlar koltuk olarak kullaniliyormus. cok seviniyorum ogluma gosteriyorum ne olduklarini anlatiyorum. orada birileri onlarin koltuk olarak kullanildigini soyluyor ama takmiyorum, oglumla onlari alip beraberce yuzuyoruz. cok mutluyum.

sonra annem kumsaldan sesleniyor “bakin burda ne var” diye. bir deniz aslanı kumsalda bize dogru yuruyor. cok buyuk gumus gibi parliyor ve cok neseli. ogluma onu gosteriyorum. cok guzel duygularla ve cok etkilenmis olarak kalktim ruyamdan. sanki korunma altindayim bir cennetteyim gibi hissettim.

ayse tarafından 12 Ekim 2012, 23:15 tarihinde gönderilmiş.

Bu sayfadaki açıklamalar falda deniz aslanı, ruyada kumsal deniz ve doga gormek hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: Rüyada doğa olayları | Etiketler: , , , , ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada berrak deniz görmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. Rüyada kumsal görmek, kumsalda olmak, yürümek, oturmak, yatmak, bulunmak İç hesaplaşma, öz analiz veya iki durum arasında muhasebe yapmayı simgeler. Genelikle kendine güvensizlik, duygusal travmalar, yaşamda bilinmeyen değişiklikleri işaret eder.

    Rüyada deniz kabuğu görmek kadın cinselliği belirtir.

    Rüyada Deniz aslanı görmek hayatınızda iki önemli bileşenin bu dönemde sizi çok etkilediğini işaret edebilir. Bu bileşenler büyük ihtimalle maddi güç ve sabır olabilir http://www.ruyabul.com/ruyada-deniz-aslani-gormek.html

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada berrak deniz görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada berrak deniz görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.
Burçların Özellikleri
KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Koç
BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ
Boğa
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
İkizler
YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Yengeç
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
Aslan
BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Başak
TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ
Terazi
AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ
Akrep
YAY BURCU ÖZELLİKLERİ
Yay
OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Oğlak
KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ
Kova
BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ
Balık