Rüyada beyaz elbiseli kadın görmek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 22 Mart 2013

Rüyada beyaz elbiseli kadın görmek

Selam. Nen ruyada beyaz elbise giymiş birini gördüm, bir kadın mı yoksa melekmi anlamadim, bana dogru geldi ve dileğimi sordu. Bu ruyanin manasi ne? onceden tesekkur

lale


Rüyada beyaz elbiseli kadın görmek konusunda 2 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Rüyanız çok hayırlı gelişmeleri müjdelemekte ve yaşamınızda iyi yönde değişiklikler, ilerleme isteğiniz olduğunu ve bunlara kavuşmak için hayatınızda önemli bir değişiklik yapmaya hazır olduğunuzu simgelerken bunun gerçekleşeceğini belirtmektedir.

  2. SEMA diyor ki:

    rüyamda kaza oluyordu ve kazanın olup öleceğimi biliyordum kaza anında şehadet getiriyordum kaza anında canım yanmasın diye gözümü kapayıp bir an önce ölmeyi istiyordum hiç canım yanmadı gözümü kapatıp şehadet getirdim uyandım hala şehadete devam ediyordum bitirip gözümü açtım çok etkilendim bunun anlamı nedir.

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada beyaz elbiseli kadın görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada beyaz elbiseli kadın görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.