KOÇ BURCUBOĞA BURCUİKİZLER BURCUYENGEÇ BURCUİKİZLER BURCUBAŞAK BURCUTERAZİ BURCUAKREP BURCUYAY BURCUOĞLAK BURCUKOVA BURCUBALIK BURCU
Rüyada beyaz elbiseli kadın görmek rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada beyaz elbiseli kadın görmek rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada beyaz elbiseli kadın görmek manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Mar 22, 2013 | | 2 Yorum

Rüyada beyaz elbiseli kadın görmek

Selam. Nen ruyada beyaz elbise giymiş birini gördüm, bir kadın mı yoksa melekmi anlamadim, bana dogru geldi ve dileğimi sordu. Bu ruyanin manasi ne? onceden tesekkur

lale

Bu sayfadaki açıklamalar rüyada beyaz elbiseli kadın görmek, rüyada beyaz elbise giymiş kadın görmek, eski sevgiliyi beyaz elbiseyle ruyada gormek, ruyada beyaz kıyafetlı bir cocuga carpmak, rüyada beyaz takım elbise giyen erkek görmek, rüyada beyaz takm giyen birni görmek, rüyada beyazlar içinde kadın görmek, rüyada evli jadinin gelinlik giymesi, rüyada görülen beyaz elbiseli kadın görmek ne demekdir, ruyada uc beyaz elbiseli bayan gormek hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: Kişiye özel rüyalar | Etiketler: , ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada beyaz elbiseli kadın görmek konusunda 2 yorum yapılmış

  1. Rüyanız çok hayırlı gelişmeleri müjdelemekte ve yaşamınızda iyi yönde değişiklikler, ilerleme isteğiniz olduğunu ve bunlara kavuşmak için hayatınızda önemli bir değişiklik yapmaya hazır olduğunuzu simgelerken bunun gerçekleşeceğini belirtmektedir.

  2. rüyamda kaza oluyordu ve kazanın olup öleceğimi biliyordum kaza anında şehadet getiriyordum kaza anında canım yanmasın diye gözümü kapayıp bir an önce ölmeyi istiyordum hiç canım yanmadı gözümü kapatıp şehadet getirdim uyandım hala şehadete devam ediyordum bitirip gözümü açtım çok etkilendim bunun anlamı nedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada beyaz elbiseli kadın görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada beyaz elbiseli kadın görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.
Burçların Özellikleri
KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Koç
BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ
Boğa
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
İkizler
YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Yengeç
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
Aslan
BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Başak
TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ
Terazi
AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ
Akrep
YAY BURCU ÖZELLİKLERİ
Yay
OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Oğlak
KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ
Kova
BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ
Balık