Rüyada beyaz gelinlik giymek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 12 Mayıs 2013

Rüyada beyaz gelinlik giymek

Merhaba, ben nisanliyim, 2 senedir evlenemiyoruz ama maddi sıkıntılar yuzunden, bugun ruyamda gelinlik giymistim, bembeyaz gelinlikti, cok mutluydum, yanimda kuzenim ve kocasi da vardi, bende dugun salonuna girmek uzereydim ama cok mutlu hisediyordum kendimi.

Saclarim siyahdi normalde sari saclarim. farkli gorunuyordum iyi anlamda farkliydim. annemde uzulmustu sana bilezik ve gerdanlık almamislar (damat tarafi kastediyordu) bende diyordum ki olmasin nolcak cok mutluyum parmagimda yuzuyum yeter diyordum sanki. dugun salonuna girerken uyandim

kelebek84 tarafından 12.05.2013 / 11:21 tarihinde gönderilmiş


Rüyada beyaz gelinlik giymek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Kelebek merhaba,

    Rüyada gelinlik görmek, Gelinlik giymek, gelinlik bakmak beyaz gelinlik giydiğini görmek tüm genç kızların gördüğü bir ortak rüyadır ve genel olarak yeni, temiz gelinlik mutluluk, pozitif, güzel gelişmeleri işaret eder.

    Rüyada sarı saçlı veya sarışın olduğunu görmek kelimenin tam anlamıyla üzerinizdeki ciddiyeti biraz atıp, rahatlamanız, hafiflemek gerektiğine, hayata biraz daha iyimser bakmanızın faydasına işaret eder.

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada beyaz gelinlik giymek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada beyaz gelinlik giymek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.