KOÇ BURCUBOĞA BURCUİKİZLER BURCUYENGEÇ BURCUİKİZLER BURCUBAŞAK BURCUTERAZİ BURCUAKREP BURCUYAY BURCUOĞLAK BURCUKOVA BURCUBALIK BURCU
Rüyada beyaz tavşan görmek rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada beyaz tavşan görmek rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada beyaz tavşan görmek manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Nis 12, 2013 | | 1 Yorum

Rüyada beyaz tavşan görmek

İyi günler,

Ben, evlilik hayatı son birkaç günde yeni yeni yoluna girmeye başlayan, yeni evli bir bayanım. 3 gece önce gördüğüm rüyamda; gündüz vakti eşim işteyken ben yatak odasına giriyorum. Ve içinde sadece ve sadece 2 tane beyaz tavşan görüyorum. Biri daha büyük, diğeri ise biraz daha ufak.

Sevimli bir şekilde odada uslu uslu geziniyorlar. O kadar tatlılar ki içimden ve düşüncemden onları çağırıp sevmek geliyor sadece. Ama ”kaçarlar, sevemem her halde” diye düşünüyorum. Yine de eğilip sevgi sesleriyle çağırmayı deniyorum. Ben seslenir seslenmez bana dönüp bakıyorlar ve hızla, sevinçli bir şekilde bana doğru koşmaya başlıyorlar.

Yanıma yaklaştıkça boyları daha da büyüyor. Ve biri sol tarafımdan biride sağ tarafımdan gelip bana sarılıyorlar. Ben de onlara sarılıyorum. ikisi de kocaman, bembeyaz, bol tüylü ve yumuşacık tavşanlar. Sarıldıkça yavaş yavaş biraz daha büyüyorlar. Biri, orta büyüklükteki bir köpek boyunda oluyor en son, diğeri ise onun yarısı kadar daha ufak.

Birbirimize sımsıkı şefkat dolu sarılırken huzur içindeydim ve sanki onlarda öyle, hissediyordum. ”Güneşli, temiz havada evin etrafında bahçede gezinip gelelim diyorum hep beraber, hava alsınlar biraz ama nasıl çıkabiliriz, biri kocaman kucağıma da sığmaz, ikisini de sağ salim gezdirip, sağ salim getirmem gerek” diye düşünürken, bakıyorum ki büyük olanının boynunda uzun bir tasma beliriyor. Tasmasından tutuyorum, daha ufak olanını da kucağıma alıyorum. Evin önünden çıkmak üzereyken o sırada uyanıyorum.

jessi jess tarafından 12.04.2013 / 14:23 tarihinde gönderilmiş

Bu sayfadaki açıklamalar beyaz tavşanın rüyadaki yorumu, RÜYADAKAPININ ÖNÜNDE BAHÇEDE BEYAZTAVŞAN GÖRMEK hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: Hayvan rüyaları | Etiketler:

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada beyaz tavşan görmek konusunda 1 yorum yapılmış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada beyaz tavşan görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada beyaz tavşan görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.
Burçların Özellikleri
KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Koç
BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ
Boğa
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
İkizler
YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Yengeç
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
Aslan
BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Başak
TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ
Terazi
AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ
Akrep
YAY BURCU ÖZELLİKLERİ
Yay
OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Oğlak
KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ
Kova
BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ
Balık