KOÇ BURCUBOĞA BURCUİKİZLER BURCUYENGEÇ BURCUİKİZLER BURCUBAŞAK BURCUTERAZİ BURCUAKREP BURCUYAY BURCUOĞLAK BURCUKOVA BURCUBALIK BURCU
Rüyada beyaz tavşanlar görmek rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada beyaz tavşanlar görmek rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada beyaz tavşanlar görmek manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Şub 1, 2013 | | 1 Yorum

Rüyada beyaz tavşanlar görmek

merhabalar,

dün gece; rüyamda iki tane beyaz orta büyüklükte tavşanlarım olduğunu, bunlara kendi evimizin bahçesinde yaymakta olduğumu gördüm.

kedilerden korumaya çalışırken birden köpek geliyor ve tavşanımın bir tanesini ısırıp kaçıyor. Köpeğin dişini geçirdiği yerden kan geliyor ve tavşanda olduğu yerde yığılıyor.

ben ağlamaya başlıyorum, eve giriyorum (rüyamda ki ev kendi evim değil), bir sürü davetli misafirimiz var, ben sürekli ağlıyorum, ama bağırarak değil, insanlar pek oralı olmuyorlar.

sonra bir tiyatro sahnesi görüyorum yarışma programında bi kaç ünlü çıkıyor tek tek tiyatro yapıyorlar. bende onları izliyorum. tekrar evdeyim, boydan uzun bir süs dolabının arkasında porselen çay fincanının kırıklarını görüyorum, cok küçük parçalar halinde. onları topluyorum yanımda da bir hizmetkar var.

bu rüyamın yorumu sizce nedir. sıklıkla tavşan görüyorum ve hepte kedi tarafından yaralanıyorlar. tavşanlarım vardı gerçekte de onlardan etkilenmiş olabilir miyim, başka yerdeler artık çünkü.

saygılar
Serap

Kategori: Hayvan rüyaları | Etiketler: , , , , ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada beyaz tavşanlar görmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. Rüyada tavşanlar şans, sihirli güç ve başarıyı temsil eder. Hayata daha pozitif bakacağınız günleri işaret eder. Rüyada beyaz tavşan görmek ise aşk hayatınızda bağlılık, sadakati ifade eder.http://www.tr1.net/tavsan/

    Başka bir hayvana saldıran, onu ısıran veya parçalayan köpek görmek uyanık hayatınızda hayatın bazı yönleri arasında denge yeteneğinde bir zayıflama olduğunu, yaşamınızda tereddüt, endişe, kızgınlığın daha fazla ağır basmaya başladığı bir döneme girdiğinizi temsil eder. Bu rüya alternatif olarak bir sadakatsizlik karşısındaki öfkenizi simgeleyebilir. http://www.ruyabul.com/ruyada-kopek-gormek.html

    Rüyada sahne görmek, davranış manipülasyonu ve diğerleri ile ilişkileri temsil eder. Bu sizin toplum ile etkileşimlerinizi anlatır. http://www.tr1.net/sahne/

    Rüyada ünlü birini görmek Yakında bazı olaylar karşısında çok mutlu olup umutlanacağınız anlamını taşır, aynı zamanda çevreniz tarafından beğenilmek – takdir edilmek isteğinizi ifade eder. http://www.tr1.net/unlu/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada beyaz tavşanlar görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada beyaz tavşanlar görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.
Burçların Özellikleri
KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Koç
BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ
Boğa
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
İkizler
YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Yengeç
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
Aslan
BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Başak
TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ
Terazi
AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ
Akrep
YAY BURCU ÖZELLİKLERİ
Yay
OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Oğlak
KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ
Kova
BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ
Balık