Rüyada bindallı giymek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 18 Mart 2013

Rüyada bindallı giymek

Merhaba, 20 yaşında bekar bir bayanım. Erkek arkadaşımla yeni bir ilişkiye başladığım gün yatarken dua ettim. Bu kişi benim hakkımda hayırlı mıdır diye. Ve o gece rüyamda uyanıp tanıdığım birine ‘bu akşam kınam var her şey tamamdır inşallah diyorum’ hazırlanıyorum kına için.

Ailemden halamla birlikte oturuyoruz konuşuyoruz. ‘yarın düğünün var. her şey tamam hiç bir şey eksik değil. çok güzel olacak’ diyor. Hatta nasihat veriyor gibi. ben ise can kulağıyla onu dinliyor ve çok heyecanlıyım. Bindallı gibi bir şey giymişim ama kafamda fesin üstünde sarı ama çok tatlı bir sarı duvak gibi bir örtü var. omuzlarımda çok tatlı pembe renkte bir şey var. Herkes bu şekilde çok güzel oldun diyor.

Peşinden bir rüya daha gördüm yada aynı rüyaydı. Evlenmişim ve abilerimin eşleriyle yatak odamda düğün fotoğraflarıma bakıyordum. fotoğraftaki gelin benim ama damat kimdi göremedim.

Bu rüyadan çok etkilendim. Daha doğrusu etkilenmemin sebebi gece niyet ederek yattım acaba bir belirti mi? Cevabınızı bekliyorum. iyi günler.


Rüyada bindallı giymek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Rüyanız güncel hayatınızda yeni bir fikir, kavram, bakış açısı ya da düşünme yolu deneyerek olayları farklı değerlendireceğiniz bir döneme girdiğinizi sembolize ederken aynı zamanda geçmişin etkisinden uzaklaşıp, geleceğe bakmanız gerektiğini ifade etmektedir.

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada bindallı giymek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada bindallı giymek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.