Rüyada bir erkekten yardım istemek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 05 Ağustos 2013

Rüyada bir erkekten yardım istemek

Merhaba, umarım rüyamı yorumlarsınız. ben rüyamda fazla derin olmayan bir çukura düşmek üzereymişim içinde su varmış az ilerimde bulunan bir erkekten yardım istiyorum, gelip beni kurtarıyor oraya düşmekten ama o erkeği tanımıyorum.

Sonra bakıyorum o çukura su dolmuş. sonra o erkekle bir cinsel yakınlaşma oluyor ama ilişkiye girmiyoruz. Bir de kendimi bir sınavda gördüm, soru kağıdı elimde tüm soruları yapmışım ama soruların arasında başka sorularda var diyorum, silik çıkmış, gidip hocaya gösteriyorum, sonra bir ara bakıyorum herkes çıkmış sınıftan ben herkesten önce yapmıştım diyorum. Teşekkür ederim kolay gelsin

35 yaşında bayanım.


Rüyada bir erkekten yardım istemek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Rüyada çukur görmek bazı durum ya da olay hakkında umutsuzluk duyguları gösterir.

    Rüyada çukura düşmek, çukura düştüğünü görmek yaşamınızdaki bir problemin üstesinden gelmek daha fazla gayret göstermeniz veya dostlarınızdan yardım istemeniz gerektiğini işaret eder. Bakınız http://www.ruyabul.com/ruyada-cukur-gormek.html

    Rüyada adam görmek Talih, Baht açıklığı anlamına gelmektedir. Rüyada yardım istemek, yardım istediğini görmek, bir olay yada durum karşısında birilerini desteğine ihtiyaç duyduğunuza yada yalnızlık içinde olduğunuza işarettir. http://www.ruyabul.com/ruyada-yardim-gormek.html

    Rüyanızın son bölümü ise reel hayatta bir gelişim içinde olduğunuzu, ne istediğinize daha fazla emin olmaya başladığınızı simgelemektedir.

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada bir erkekten yardım istemek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada bir erkekten yardım istemek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.