Rüyada birilerinden kaçmak

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 16 Temmuz 2013

Rüyada birilerinden kaçmak

Merhaba. Rüyamda farklı bir ülkedeyim. Birilerinden kaçıyorum. Ama koşarak yürüyerek veya araba ile değil. Kendime ait bi aletim var ve bu aleti kullanmak yasak. Aletin kullanımı tıpkı orumcek adam filmindeki ağ atmaya benziyor.

Her neyse bunu pek önemsemedim. Sonra kendimi birden eurovisiona katılacak halde buluyorum. Çok güzel giyinmişim dans ediyorum. O sırada beni sahneden indirip ok atılan bi yere getiriyorlar. Ben ilk başta atamam diyorum. Ama yayı elime alıyorum. Her atışımı 12 den yapıyorum. Herkesle birlikte bende şaşırıyorum. Çok teşekkürler.

Gönderen Rose


Rüyada birilerinden kaçmak konusunda 1 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Rose merhaba,

    Gördüğün rüya geçmişte yaşadığın bir olayın etkisinden kurtulamadığını gösterirken bilinç altına yerleşmiş bu konuyu çözmeniz gerektiğini, aksi halde bu gizli endişe veya korkuyu sürekli yaşayacağınızı temsil etmektedir.

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada birilerinden kaçmak rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada birilerinden kaçmak görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.