Rüyada birinden hoşlanmak

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 27 Şubat 2013

Rüyada birinden hoşlanmak

merhaba;

şu anda birlikte olduğum 4 yıllık bir arkadaşım var ve ciddi düşünüyoruz, yakında ailelerimiz tanışacak.

2 gün önce rüyamda arkadaşlarımla gittiğim gezide biriyle karşılaşıyorum ve ondan çok hoşlanıyorum. öylece uyandım.

ertesi günü aynı firma fakat farklı konumlarda çalıştığımız biriyle iş gerekçesiyle bütün gün beraber çalışmamız gerekti ve o kişiden gerçekten etkilendim. hayatımda biri varken böyle bir şey olması doğru değil biliyorum fakat rüyanın üstüne bu olay kafamı çok karıştırdı. ( daha öncede biri yakın zamanda olmak üzere 2 rüya daha görmüştüm kafam en çokta bu yüzden karıştı)


Rüyada birinden hoşlanmak konusunda 1 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Rüyanız yaşamınızda bazı şeylerin yolunda olmadığını ve daha fazla beğenilme, saygı duyulma arzuları içinde olduğunuzu ve bunları elde etmek için seçtiğiniz yöntemlerin sizi küçük düşürdüğünü ifade etmektedir.

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada birinden hoşlanmak rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada birinden hoşlanmak görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.