Rüyada birinin yeniden evlendiğini görmek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 03 Aralık 2012

Rüyada birinin yeniden evlendiğini görmek

Ruyamda ablam gelinlik giymis eniştemle, yani simdiki esiyle tekrar evleniyor. lutfen anlamini soyleyebilir misiniz?

Teşekkürler.


Rüyada birinin yeniden evlendiğini görmek konusunda 4 yorum yapılmış

 1. yorumcu diyor ki:

  Gördüğünüz rüya, ablanızın bir geçiş süreci yaşamakta olduğunu, hayatında yeni bir başlangıç yaparak, daha güzel, daha mutlu günlere adım atacağını simgelemektedir.

 2. qerenfil cabbarov diyor ki:

  salam men evlenib ayrilmisam yuxumda gordum uzakdan bi tanidigim uzakdan akrabam var birdaha evlenmisem o cok zengin biridir bana iyilik yapiyor ama bana karisi gibi deyil beni sevmiyo hattda basqa bi kadinla beraber o kadin beni tehtit ediyor sonra ben odaya giriyom karanlikdir amcamin karisi gelini olmus onun elbiselerini kucaqlayib agliyor yengem beni orda bi olum vahimesi aliyor canim agriyor ora olum kokuyor kirmizi guller var odada ben odadan cikiyorum coklu agliyorum beni baska kadindan farkli tutuyor sonra herkes yanima gelif benden bosanmami sidiyorlar ben isdemiyorum bosanmaq diye agliyorum

  • yorumcu diyor ki:

   Rüyanız önemli bir gelişim dönemi içinde olduğunuzu, hayatınızın bazı yönlerini daha iyi anlayıp bu bilgiyle mutluluğa ulaşacağınızı temsil ederken bu yeni dönemde bolluk, bereket olacağını ve bazı şeylere yeniden başlayacağınızı simgelemektedir.

 3. aish rai diyor ki:

  iyi gunler 3 aydir yeni evlenen ablami ruyamda gelinlik giymis ve kocasi onun sadici elindan tutarak bizim evimize geliyurlardi ablam kocasinin kolunda gelin cicegi ile oynuyordu ve baska biriyle evlenecegini saniyorduk ablamin kocasi beyaz damatlik ve ablamda bem beyaz bir gelinlik giymisti

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada birinin yeniden evlendiğini görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada birinin yeniden evlendiğini görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.