KOÇ BURCUBOĞA BURCUİKİZLER BURCUYENGEÇ BURCUİKİZLER BURCUBAŞAK BURCUTERAZİ BURCUAKREP BURCUYAY BURCUOĞLAK BURCUKOVA BURCUBALIK BURCU
Rüyada birinin yeniden evlendiğini görmek rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada birinin yeniden evlendiğini görmek rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada birinin yeniden evlendiğini görmek manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Ara 3, 2012 | | 4 Yorum

Rüyada birinin yeniden evlendiğini görmek

Ruyamda ablam gelinlik giymis eniştemle, yani simdiki esiyle tekrar evleniyor. lutfen anlamini soyleyebilir misiniz?

Teşekkürler.

Bu sayfadaki açıklamalar rüyada evli kadının tekrar evlendiğini görmek, rüyada yeniden evlendiğini görmek, ruyada tekrar evlenmek, rüyada evli olan birinin evlendiğini görmek, rüyada birinin ikinci kez evlendiğini görmek, rüyada evli birini tekrar evleniyor görmek, rüyada evli birinin evlendiğini görmek ne demek, rüyada evli birinin nikahlandığını görmek, rüyada evli birinin tekrar evlendiğini görmesi, rüyada evli kadının düğününü görmek hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: Rüyada evlilik ve evlenmek | Etiketler: ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada birinin yeniden evlendiğini görmek konusunda 4 yorum yapılmış

  1. Gördüğünüz rüya, ablanızın bir geçiş süreci yaşamakta olduğunu, hayatında yeni bir başlangıç yaparak, daha güzel, daha mutlu günlere adım atacağını simgelemektedir.

  2. salam men evlenib ayrilmisam yuxumda gordum uzakdan bi tanidigim uzakdan akrabam var birdaha evlenmisem o cok zengin biridir bana iyilik yapiyor ama bana karisi gibi deyil beni sevmiyo hattda basqa bi kadinla beraber o kadin beni tehtit ediyor sonra ben odaya giriyom karanlikdir amcamin karisi gelini olmus onun elbiselerini kucaqlayib agliyor yengem beni orda bi olum vahimesi aliyor canim agriyor ora olum kokuyor kirmizi guller var odada ben odadan cikiyorum coklu agliyorum beni baska kadindan farkli tutuyor sonra herkes yanima gelif benden bosanmami sidiyorlar ben isdemiyorum bosanmaq diye agliyorum

    1. Rüyanız önemli bir gelişim dönemi içinde olduğunuzu, hayatınızın bazı yönlerini daha iyi anlayıp bu bilgiyle mutluluğa ulaşacağınızı temsil ederken bu yeni dönemde bolluk, bereket olacağını ve bazı şeylere yeniden başlayacağınızı simgelemektedir.

  3. iyi gunler 3 aydir yeni evlenen ablami ruyamda gelinlik giymis ve kocasi onun sadici elindan tutarak bizim evimize geliyurlardi ablam kocasinin kolunda gelin cicegi ile oynuyordu ve baska biriyle evlenecegini saniyorduk ablamin kocasi beyaz damatlik ve ablamda bem beyaz bir gelinlik giymisti

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada birinin yeniden evlendiğini görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada birinin yeniden evlendiğini görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.
Burçların Özellikleri
KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Koç
BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ
Boğa
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
İkizler
YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Yengeç
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
Aslan
BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Başak
TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ
Terazi
AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ
Akrep
YAY BURCU ÖZELLİKLERİ
Yay
OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Oğlak
KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ
Kova
BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ
Balık