Rüyada büyü yapan kadın görmek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 08 Şubat 2013

Rüyada büyü yapan kadın görmek

Rüyamda bir kadın bana büyü yapıyordu ve ben buna şahit oluyordum. Daha sonrasında ise uzun boylu bir kadın arkamdan koşuşturuyordu, ben o büyüden sonra çok fazla halsizleşiyordum ve kaçmak istediğim yerden çok zor kaçıyordum, ancak uzun boylu kadına şiddet uygulayarak.

Daha sonrasındaysa kaçtığım yerde savaş olduğunu ve büyü yüzünden her şeyin ters gittiğini gördüm. Yalnız eşim beni kurtarıyordu ve savaş sonra tersine dönüyordu kazanmaya başlıyorduk.

Daha sonrasında ise eşim beni büyücü kadının yanına götürüyordu ve büyücüye büyüyü zorla bozdurtuyordu. sonrasında uyandım.

merve tarafından 08.02.2013 / 15:24 tarihinde gönderilmiş


Rüyada büyü yapan kadın görmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Merva merhaba,

    Rüyanla ilgili geniş bilgiyi http://www.tr1.net/buyucu/ sayfasında bulabilirsin.

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada büyü yapan kadın görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada büyü yapan kadın görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.