KOÇ BURCUBOĞA BURCUİKİZLER BURCUYENGEÇ BURCUİKİZLER BURCUBAŞAK BURCUTERAZİ BURCUAKREP BURCUYAY BURCUOĞLAK BURCUKOVA BURCUBALIK BURCU
Rüyada büyük piton yılanı görmek rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada büyük piton yılanı görmek rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada büyük piton yılanı görmek manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Ara 4, 2012 | | 2 Yorum

Rüyada büyük piton yılanı görmek

Ruyamda buyuk bir piton yılani beni isirmak uzere iken bir kimse onu yakalar ve burakir. daha sonra o beni izler bende cok korkurum. evde diyildir hep disardadir

Bu sayfadaki açıklamalar rüyada piton yılanı görmek, rüyada piton yılan görmek, evde piton yılan görmek, rüyada siyah piton yılanı görmek, Rüyada piton yılanı, Rüyada mavi piton yılanı görmek ne demek, rüyada mavi piton görmek, ruyada mavi piton, ruyada boğa yilani öldürme, islami rüyada piton yılanı hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: Hayvan rüyaları | Etiketler: ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada büyük piton yılanı görmek konusunda 2 yorum yapılmış

  1. Rüyada piton görmek Tehlike, günah temsil eder ve açık cinsellik işaret eder.

    Rüyada piton yılanı boğmak sizin duygusal travma yaşadığınızı veya endişe duygusu taşıdığınızı gösterir.

  2. merhaba,

    sabaha karşı bir rüya gördüm ufak bir ev gibi yerde ofiste çalışıyorum ve kapının önüne dışarı çıkıyorum ve o yerin bahçesinde çok fazla büyük piton yılanları görüyorum hiçbirine zarar vermiyorum onlarda bana zarar vermiyor, tam korkmuş ofise dönerken bir pitonun diğerini yediğini görüyorum ve içeri giriyorum başımdaki yetkiliye bildiriyorum ve daha sonra evin etrafında sadece başıın görebildiğim devasal derecede büyük bir piton (yılan) başının otların arasında görüyorum ve daha sonra tekrar bahçeye çıkyorum ve o otların arasında bütün yılanların ayağa kalkıp boy karşımda boy verdiklerini gördüm ve böyle bitti konuyla ilgili düşünceleriniz tabirini tarafıma iletebilirmisiniz teşekkür ederim ilginiz için.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada büyük piton yılanı görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada büyük piton yılanı görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.
Burçların Özellikleri
KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Koç
BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ
Boğa
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
İkizler
YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Yengeç
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
Aslan
BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Başak
TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ
Terazi
AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ
Akrep
YAY BURCU ÖZELLİKLERİ
Yay
OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Oğlak
KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ
Kova
BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ
Balık