Rüyada camide Kuran okumak

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 30 Ekim 2013

Rüyada camide Kuran okumak

Merhaba, ben dün gece rüyamda babamin dogdugu köye gidiyorum, orada senelerdir [20 sene] karsilasmadigim bir arkadasimla karsilasiyorum, daha sonra bir camiye giriyorum, namaz kilip kilmadigimi hatirlamiyorum, hatirladigim kurani okuduktan sonra hürmetle öpüp sonra yerine koyuyorum, siyah takim elbise giyiyorum, ceketimi alip camiden ayriliyorum, camide benden baska kuran okuyan kisilerde vardi, bu arada camiye gireken abdest alip almadigimida hatirlamiyorum.

Yorumlariniz icin tesekkür ederim, yorumunuzu sabirsizlikla bekliyorum. Daha aklima bir sey gelmiyor .

Takma isim : filinta
Yaşınız : 41
Cinsiyetiniz : Erkek
Medeni durum : Evli
Ruh haliniz : su anki ruh halim iyi elhamdulillah
Anahtar kelime : köye gitmek, camiye girmek, kuran okumak


Rüyada camide Kuran okumak konusunda 1 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Köye gitmek, köye gittiğini görmek, yoğun çalıştığınızı ve çok yorulduğunuzu, biraz dinlenmeniz gerektiğine yorumlanır. Bakınız köy yorumu.

    Arkadaşınızı görmeniz yapacağınız işte başarılı olunacağına işaret ederken camiye girmeniz ise Emniyet, güvenlikte olacaksınız demektir.

    Rüyada kuran okumak, kuranı kerimi okuduğunu görmek en hayırlı rüyalardan biridir, hasta ise şifa bulmaya, kederli ise üzüntüsünün geçeceğine, borçlu ise borcundan kurtulacağına, zorda ise feraha ereceğine işaret eder. Bakınız Kuran sayfası.

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada camide Kuran okumak rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada camide Kuran okumak görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.