Rüyada çatıya işemek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 14 Mayıs 2013

Rüyada çatıya işemek

Merhaba,

Rüyamda bizim çatıya küçük idrarımı yaptım, rahmetli annemde “kızım, niçin öyle yaptın” diye tepki vererek o pis olan yeri deterjan ile temizliyordu ve bana karşı hiç kızmıyordu.

Acaba bu ne anlama geliyor, beni bilgilendirirseniz çok sevinirim


Rüyada çatıya işemek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Rüyada işemek, işediğini görmek Kederden kurtulmaya, Seyahat etmeye, Hapisten kurtuluş, İyilik etmeye işarettir. http://www.ruyabul.com/ruyada-isemek-gormek.html

    Ancak sizin tuvalet yerine çatıya işemeniz ise; kederden kurtulmak, seyahat etmek yada iyilik yapmak istiyorsunuz fakat yanlış yöntem kullanıyorsunuz manası taşımaktadır.

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada çatıya işemek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada çatıya işemek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.