KOÇ BURCUBOĞA BURCUİKİZLER BURCUYENGEÇ BURCUİKİZLER BURCUBAŞAK BURCUTERAZİ BURCUAKREP BURCUYAY BURCUOĞLAK BURCUKOVA BURCUBALIK BURCU
Rüyada cenaze arabası ve tabut görmek rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada cenaze arabası ve tabut görmek rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada cenaze arabası ve tabut görmek manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Ara 13, 2012 | | 2 Yorum

Rüyada cenaze arabası ve tabut görmek

Merhaba.

Rüyamda bir cenaze arabasının arkasında bir tabutun yanındaydım. Sonra o tabutu arabanın üzerinden tanımadığım biraz eski bir evin kapısından içeri atıp “alın bunu” diye sesleniyordum.

Sonra evin içerisine gittiğimde oda karanlıktı. Tabutun içindeki ölü sandığım yaşlı kadın yere uzanmış uyuyordu sonra gözlerini açıp hafifçe gülümsediğini gördüm. Ölmemişti. O kadın bizim mahalledeki yaşlı bir komşumuzdu. Annem de yaşı kadınla aynı odada kanepenin üzerinde sağ tarafının üzerine uyuyordu. Odanın ortasında yerde bir musluk vardı ve açık unutulmuş akıyordu. Musluktan akan su temizdi. Bende musluğu açık bırakmışlar eve su dolmasın diye kapatıyordum.

Rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Annem şu an rahatsız merak ediyorum. Şimdiden ilginize teşekkür ederim.

Bu sayfadaki açıklamalar rüyada cenaze arabasına binmek, cenaze arabası tabut rüya, rüya cenaze arabasına bir bayanın binmesi, Rüyada cenaze arabası, rüyada cenaze arabası tabut görmek, ruyada cenaze arabası ve taput gormek ne demektir, ruyada cenaze arabasinda tabut görmek, rüyada cenaze ve tabut görmek hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: Rüya tabirleri | Etiketler: , , ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada cenaze arabası ve tabut görmek konusunda 2 yorum yapılmış

  1. Öncelikle gönlünü ferah tutmanızı belirtmek istiyorum. Aklınıza getirdiğiniz kötü şeyleri çağrıştırmıyor, tam aksine hakkınızda iyi şeyleri işaret ediyor.

    Rüyanız asıl olarak yaşamınızda yeni bir aşamaya geçmekte olduğunuzu göstermekte ve bu dönemde çevrenizdeki olaylar ve gelişmelerin sizi istemediğiniz yönlere sürükleyebileceğini anlatmakta.

    Ancak musluktan akan suyun temiz olması hayırları işaret etmekte ve gelişmelerin sizi arzu ettiğiniz yönde olacağını göstermektedir.

  2. merhaba

    rüyamda büyük bir apartmanın yanında duruyordum apartmanın yanında bir iş makinesi duruyordu..daha sonra bu apatmanın karşısında cenaze arabası ve arabada yeşil örtüyle örtülü 2 tane tabut vardı biraz ilerisindede gene ölmüş fakat ayağa kalkan çok zayıflamış ve bembeyaz olmuş bir arkadaşımı gördüm daha sonra binaya baktığımda binanın yıkıldığını ve o iş makinesinin o yıkılan evi temizlediğine gördüm.rüyamı yorumlarsanız sevinirim..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada cenaze arabası ve tabut görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada cenaze arabası ve tabut görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.
Burçların Özellikleri
KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Koç
BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ
Boğa
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
İkizler
YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Yengeç
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
Aslan
BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Başak
TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ
Terazi
AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ
Akrep
YAY BURCU ÖZELLİKLERİ
Yay
OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Oğlak
KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ
Kova
BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ
Balık